Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit szólnátok ehhez a testvére...

Mit szólnátok ehhez a testvéreteknél?

Figyelt kérdés

3 hete műtöttek, sem akkor és azóta se látogatott meg

Annyit anyu is mondott, hogy a műtét után telefonált neki tesóm, hogy sikerült e

Azóta viszont se kép se hang. Engem sem hívott fel. Napi szinten jár át a lépcsőházba hozzánk de a tárolónál leragad meginni a napi üveg boràt. Az viszont már büdös neki hogy feljöjjön és megkérdezze hogy jól vagy e stb. Sosem voltunk minta testvérek, de ilyet sose csináltam én se vele kapcsolatban. Ha baj volt mindig is azért láttuk a másikat

Régóta nem vagyunk jóban x okok miatt, persze egyikünk sem tökéletes. De ennél még azért többet lehet kinézni mindenkiből.


2018. febr. 7. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Hogyha régóta nem vagytok jóba az nem jelenti azt , hogy ''lehet'' meglátokat.. egy szóval szrik rád nem érdekled. Annyi , hogy anyudat felhívta mivan veled és ennyi csak felhívta hogy tudja mi van veled.
2018. febr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Alkoholistátol ne várj mást, ők a pia után érdeklődnek csak, és kb akkor fog utánad ha pénz kell a borára.
2018. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Megkérdezte, túlélted-e. túl, úgyhogy osztoznia kell majd az örökségen. ez neki nem jó hír, nem ezt várta.
2018. febr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Szögezzük le elöször, komoly mütét volt egyáltalán, vagy csak egy kis rutinmütét? Mert ha az utobbi, +nem is voltatok sosem joban, akkor örülj hogy egyáltalán felhivta utána anyudat, az én tesom ennyit sem tenne meg, pedig mi még rosszban sem vagyunk. Vannak ilyen emberek, még a bajban sem mutatják ki, hogy kötödnek valamelyest a másikhoz.
2018. febr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem kis rutin műtétem volt, hallócsont csere ... Sajnos...
2018. febr. 7. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Akinek egy üveg bor fontosabb azzal miért foglalkozol? Miért akarod megérteni? Miért nem $z@rod le?
2018. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Hallócsont csere. Az aztán nagyon komoly. Azt hittem minimum valami szervátültetés, olyan drámaian adtad elő. :D Bocs, de ez nem olyan nagy dolog, hogy hívogatni kellene téged.
2018. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt írod nem vagytok jóban, akkor most mit drámázol? Hisz anyátokat mégis csak felhívta hogy mi van veled, az nem elég? Legalább érdeklődött felőled. -.-
2018. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

ez nem olyan nagy dolog, hogy hívogatni kellene téged.

Végülis tesok,nem kell hivogatni ha korházba kerül rá se kell nézni,a bort azt persze lenyeli minden nap,le kell szarni egymást,látszik milyen családok vannak itt is, kb albérlők nem csalátagok..

2018. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"de a tárolónál leragad meginni a napi üveg borát"


Na itt a válasz!

Érdektelen alkesz.

Ne rágódj ezen, nem éri meg, a pia az úr az életében.

Ne stresszelj, hátráltatja a gyógyulást.

Jobbulást!

2018. márc. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!