Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hajolok el, ha meg akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajolok el, ha meg akar csókolni?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel két hónapja beszélek. hihetetlenül édes, figyelmes, vicces, és nagyon szeretem.

viszont amikor meg akar csókolni, valamiért ösztönösen elhajolok...

pedig én is szeretném, csak ott helyben bepánikolok. már háromszor utasítottam őt így vissza, és megérti, de félek hogy feladja.

volt már előtte barátom, és egyszer csókolóztam is már, viszont ezek nagyon rosszak volt, lehet hogy a negatív tapasztalatok miatt csinálom ezt?

nem szeretném elrontani...


2018. nov. 18. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam hasonlót. Csak nem vagy lélekben felkészülve. Segít ha a srác rákérdez, hogy megcsókolhat-e. Mentálisan rákészít arra, hogy bizony, itt valóban meglesz.
2018. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ösztönöd szerint még nem állsz készen.
2018. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy még lelkileg. Lehet a kortársaid már lovagolnak a paripákon , de te még ott tartasz , hogy ismerkedni haverkodni kellene a fiú nemmel nem csókolózni. Amire nem állsz készen ne erőltesd. Mond meg bátran te még csak barátkozni akarsz , ennyi.
2018. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ez nagyon kellemetlen... 17 éves vagyok, nem hiszem hogy ne lennék elég érett, és tényleg szeretném én is. csak ott, helyben mindig bepánikolok de nagyon... nem akarom, hogy ez neki rosszul essen, de nyilván rosszul esik, és nekem is, mert közben vágyom rá.
2018. nov. 18. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!