Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy 17 éves "barátnőm" 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 17 éves "barátnőm" 14 éve. Valaki?

Figyelt kérdés
Most összejött egy fiúval, ő neki az első mert eddig mindig félénk volt stb. lényeg az, hogy engem meg valamiért zavar ez az egész. Imádom mindennél jobban, mint barátot, nem jön be meg semmi, de mikor erről beszélgetünk olyan furán érzem magam. Miért van ez? Még én magam sem tudtam megfejteni.17/F

2018. nov. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert a) félsz hogy elveszíted hogy elhanyagol, hogy megkopik a barátságotok

b) te is hiányolsz az életedből egy párkapcsolatot, és amikor látod hogy ő kiteljesedik a szerelmével az felerősíti benned a párkapcsolat hiányát

c) aggódsz hogy ne érje csalódás

2018. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen barát barátnőm, igaz mi nem ilyen régóta ismerjük egymást de jól kijövünk. Nemrégen összejött egy sráccal és én is eleinte furának tartottam. De miután megismertem a gyereket már jobban napi rendre tudtam térni a dolgok felett. Szerintem annyi az egész h agódsz miatta, főleg úgy hogy ilyen régre gyökeredzik vissza a barátságotok.
2018. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 éves korotoktól ismeritek egymást ?Komoly!
2018. nov. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja, attól a naptól kezdve mikor beiratkoztam az oviba!
2018. nov. 18. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!