Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti megengednétek a 13 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a 13 éves lányotoknak hogy barátja legyen?

Figyelt kérdés
Nem gondolok itt szexre, az ráér 17-18 évesen, stb. Csak hogy például kézen fogva járnak, szájra puszi, meg néha elmennek moziba, és ilyen apróságok. Természetesen nem menne a tanulás rovására. A lány 6 osztályos gimnáziumba jár, most 7-es, ha ez számít. A srác jó tanuló. Megengednétek nekik?

2018. nov. 24. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem fogom az álszentet tenni : igen. Mert én se voltam abban a korban szent,és nekem is 13 évesen volt barátom,mégis továbbra is jól tanultam és nem volt szájrapuszinál több se. Nem kell mindenkit egy kalap alá venni,hogy "na igen,tuti lefekszenek",mwrt krv@ nincs honnan tudni, amúgy is 13 évesen (több mint valószínű) valami komolytalan aranyos tini szerelemről van szó. Pl. Én 3 hónap után szakítottam azzal a barátommal és 15 évesen megint összejöttünk,azóta meg még mindig együtt vagyunk. És ez kb. 4 éve volt:) Igen megengedném,de a feltételeket be kell tartsa (a jól tanulás,és ha nincs rossz hatással rá a fiú minden rendben.)
2018. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megengedném.
2018. nov. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
A jó tanuló nem mindig jellemzi a magatartást is . A legjobb fiúk akarják a legtöbbet mindig a lányoktól. Jó ha oda figyelsz azért rájuk.
2018. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A fiú elég csúnyácska, nem volt eddig barátnője. Nem tudom hogy mi tetszik a lányomnak annyira benne.
2018. nov. 24. 18:11
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Kedves kérdező, ne a kinézet alapján ítélj el valakit!:) A külső nem minden.
2018. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet ő az osztály stréber gengsztere.
2018. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem látom akadályát.
2018. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jó 6-os mindent visz. 🤣 Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még, kíváncsi vagyok. 😃
2018. nov. 24. 20:53
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Megengedném ha fiú nem egy p*cs meg ha nem cigkzik és nem dohányzik. Ha össze jönne valami ilyen rossz életüvel és rossz útra vinné a lányomat akkor én azt a gyereket gond nélkül belezném ki.
2018. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megengedném. Ha másért nem, akkor azért mert ha gyerekem van azt szeretem, és szeretném boldognak látni. Ha nincs rá rossz hatással a srác és nem romlanak a jegyei sem, miért ne? És kedves kérdező, a külső nem minden. Nekem is 13 évesen volt az első barátom, és megjegyzem alacsonyabb volt mint én, pedig én se vagyok egy magas teremtés :D Valószínűleg a személyiségét szereti. :)

(+Indok: én magam is még kamasz vagyok, és állítom hogy azért nem lázadok és lázadtam eddig sem, mert nem tiltottak semmitől. Van annyi eszem hogy nem csinálok hülyeségeket. Persze, néha eljárok barátokkal és iszom egy keveset, de melyik tini nem teszi? Amelyik szülő tiltja a gyerekét, az valószínűleg a saját nevelési képességeiben nem bízik.)

2018. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!