Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a majdnem 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fancsi24 kérdése:

Ti megengednétek a majdnem 17 éves lányotoknak, hogy ott aludjon a barátjánál?

Figyelt kérdés
A lányom 17 éves fél éve vannak együtt a fiúval. Szilveszterkor szeretnének együtt bulizni majd aludni szerintetek megengedjem neki? Ha igen miért?

2016. dec. 26. 03:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem már ott aludhat.

Ha rendes neveltetést kapott, akkor úgy sem történhet semmi kivetni való.

2016. dec. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ha találkoztál már a barátjával és bízol a lányodban akkor igen.
2016. dec. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
ugyis reszeli mar egy ideje szoval tok mindegy
2016. dec. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez miért kérdés?!!? Persze, hogy aludhat nála! Hát nem igaz, komolyan egy ilyen napot elrontanál? Nem is értem a logikát...
2016. dec. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Úgy ám, hanem is dugnak de a parkba a padon már ráhajolt a lányod biztos.
2016. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy gáz lenne az, hogy 17 évesen nemi életet él. Nyugodtan engedd el, csak tudja ő is hogy létezik óvszer.
2016. dec. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem 18 vagyok és másféléve vagyunk együtt a párommal. 3 hónap után itt aludt nálam és nem történt semmi és ez így ment majdnem félévig még. Nem is biztos, hogy történni fog bármi. Ha pedig mindenféleképpen szeretkezni akarnak úgyis találni fognak rá alkalmat. Szerintem még mindig jobb, hogy a fiúnál vannak és tényleg nem egy parkban. Ha bízol a lányodban engedd el nyugodtan.


Egyébként hány éves a fiú?

2016. dec. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan engedd meg.
2016. dec. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

én a majdnem 16éves lányomnak is megengedtem.

persze előtt csekkoltam a srácot a szüleit,és még a szobáját is biztos ami biztos alapon.


ui: alvás? ne legyél naív,adja alányodnak egy gumit.én is adtam...és vissza is kaptam.

ezek után a galaxist is rábíznám.

2016. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ember... Már lassan fenőtt... Sok már ìgy sem akadájozhatja majd :)
2016. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!