Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? 17/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 4 éve ismertem meg. Az elején nagyon sokat beszélgettünk, mellettem ült a suliban, és nagyon jóban voltunk. Mindig ölelgetett és nagyon sok helyre eggyütt mentünk. Nekem nagyon tetszett a lány. Aztán mielőtt összejött volna a dolog, belezúgott a legjobb barátomba és otthagyott (végül nem jöttek össze). Azóta egy ideig szinte semmit nem beszéltünk. Aztán megint odajött hozzám beszélgetni, meg ölelgetett, de akkor már nem érdekelt. És sokszor kérdezgette, hogy én bírom-e őt, meg hogy ugye jól néz ki meg ilyenek. Mostanában azonban megint kezdek máshogy nézni rá. Mindig ő jár a fejemben, és nagyon úgy néz ki, hogy megint belezúgtam. De ha ráírok akkor leráz, élőben is alig akar beszélgetni. Pedig én próbálkozok, már többször is elhívtam valahova, mindig el is jött, de ott se sikerült semmit se elérnem. Miért csinálja ezt? Van még értelme valamiben reménykednem? Bocsi, hogy hosszú lett.

2018. nov. 26. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy Te mégis neki való vagy. Most rajtad a sor, hogy veszed-e a lapot, azaz elkezded -e (folytatod-e) a régi kapcsolatot. Ő már lépett! Az ne tartson vissza, hogy egyelőre nem reagál, (talán nem akarja észrevetetni veled, hogy nyomul rád, ezért tőled várja a lépést). Meg is kérdezheted tőle, hogy mi ennek az oka.
2018. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jeleket érzékeltél?
2018. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát, vannak olyan pillanatok, amikor teljesen úgy érzem, hogy a csaj belém van zúgva meg vannak olyanok is amikor meg olyan mintha utálna. De azért elég sokszor ölelget meg sokszor akarja, hogy csak vele foglalkozzak.
2018. nov. 26. 16:23
 4/10 A kérdező kommentje:
És például, hogy írjak rá? Mert múltkor lekoptatott, és azóta sem tudom, mivel írhatnék rá.
2018. nov. 26. 16:25
 5/10 anonim ***** válasza:
figyelj biztos vagy benne?
2018. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, van amikor ő jön oda, ölelget. Meg olyan is többször volt már hogy mindig a közelemben maradt, és kért hogy maradjak ott vele, ne menjek a többiekkel el hülyülni. Meg volt amikor mellém ült magától, akkor is végig nagyon kedves volt meg ölelgetett is meg minden. Szóval szerintem vannak jelek.
2018. nov. 26. 16:33
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ha ölelget akkor biztos akar valamit
2018. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs valami ötletetek, hogy mivel írjak rá?
2018. nov. 26. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
De van hívd el valahova
2018. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba. Ha arra nem méltat, hogy kommunikáljon veled többet ne is akarjon. Egy kapcsolat alapja a beszélgetés ha nincs kommunikáció mégis hogy lesztek meg. :/
2018. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!