Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjek el vele beszélg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el vele beszélgetni? Eszméletlenül tetszik.

Figyelt kérdés

Szóval lány vagyok(értelem szerűen ő fiú,mindketten 16 évesek vagyunk,évfolyamtársak vagyunk)

Szóval ezt a fiút már kb általános iskola elejétől ismerem,vagyis egy suliba jártunk,illetve mindketten zenesulisok vagyunk(azóta is)

Amikor negyedikesek voltunk volt egy súlyos betegsége,ami miatt egy csomót kórházban volt, ekkor így komolyan felnéztem rá,hogy egy negyedikes kisgyerekben ilyen élni akarás van, hogy ennyire boldog volt a betegségével is

Azóta ugye még most is(gimiben) évfolyamtársak vagyunk

Mivel egy zenesuliba járunk,az ilyen diákhangversenyeken mindketten ott vagyunk, multkor külön odajött gratulálni(el sem hiszitek mennyire jólesett)

Mindig annyira cukin köszön, jó lehet nem nagy dolog, tudom, de akkor is

Például mentem barátnőmmel az utcán(ők nem ismerik egymást) eljött mellettünk ugye köszöntünk

Előtte láttam a fiú arcán azt a 'boldogságot' és utána a baránőm is megkérdezte hogy ki ő nekem hogy így megörült?

Na szóval nagyon nagyon nagyon szeretném ha ez esetleg összejöhetne

Eddig még csak köszöngettünk egymásnak,de látom rajta hogy mennyire zavarban van

Suliban a folyosón látom max, akkor csak nem állok le vele beszélni, de akkor hogyan kéne?

Messengert,meg egyeb socialmediat ilyen téren nagyon nem pártolom,szóval ott nem szeretnék ráirni

Valami tipp esetleg?


2018. nov. 26. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj istenem. Cicuka. Tudod hány magad korú kislány teszi fel naponta ezt a kérdést? Ne fiúzz ha nem megy xd csak tippből másokra hallgatva elrontod a dolgaidat . Ennyi. Menjé tanulj, dolgozz, küzdj az életért xd majd 24 évesen jöjjön meg neked a srác xd . Kamasz vagy kamaszok sose komoly szerelem. 20F vagyok felnőtt szóval na . Dolgozz magadon.
2018. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért félsz annyira az online platformoktól. Muszáj lesz ott kezdeményezni. Találj ki valamit. Pl házi feladat vagy valami zenével kapcsolatos dolog. Csak arra figyelj ne bombázd meg sokmindennel egyszerre
2018. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha közösségi oldalakat nem díjazód ilyen téren (jó ezt hallani) akkor suli folyosóján miért ne mennél oda? Ha ott nem mész oda beszélgetni és ő sem (ha tényleg zavarban van vagy csak félénk) akkor így nem is nagyon fogtok beszélgetni. Közös témátok megvan, csak kerüld el az olyan témát, hogy milyen jegyeid vannak stb.. inkább arról kérdezd, hogy miért választott zenei sulit, mi miatt érdeklődül a zene iránt stb. :)
2018. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1 nem minden esetben komolyatalan a kamasz szerelem. Én pl 14 évesen voltam együtt az első barátommal, 2 évig tartott köztünk minden, csak túlságosan megszokottá vált és ő sem úgy élvezte már a társaságomat. Most 20 éves vagyok én is, jelenlegi párommal összeköltöztünk, boldogok vagyunk együtt. Mindenből lehet tanulni. :) nem feltétlenül kell eldobni mindent 1 srác miatt. :)


#2 nincs olyan, hogy muszáj közösségi platformon beszélgetni. Az is csak egy lehetőség. Én személy szerint gyávaságnak tartanám, ha csak ott merne ráírni. Szerintem jól látja ezt dolgot. :) ritka mostanában az olyan 16 éves, aki így gondolja.

2018. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: élőben is gyáva, akkor meg nem mindegy?
2018. nov. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: És neked azzal i a problémád, ha valaki normálisan elmondja mi a problémája és segítséget szeretne kérni másoktól? Úgy tudom ezt az oldalt pont ezért találták ki és nem azért, hogy azok az emberek akik unatkoznak, másokat becsméreljenek...tedd rendbe a saját életedet először, mert te sem tudhatsz sokkal többet, ha csak nekem szövegelsz, hogy gyáva a kérdező...
2018. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a normális válaszokat

Utolsó! Számítottam ilyen kommmtre amilyet az 5.ik írt, neked külön köszönöm😗

2018. dec. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!