Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véletelnül le friendzone-oltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletelnül le friendzone-oltam a csajt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj aki tetszik az osztályból(most lettem kilencedikes).Elég jóba vagyunk, ott ülök mellette és egy barátnője mellett.Egyszer jöttünk hazafelé a suliból és ugye elköszöntünk egymástól a kolinál(mivel ott laknak). Aztán elindult felém és megölelt(boldog is voltam mivel nagyon tetszik). Szóval megöleltem aztán megöleltem a másik csajt is(tudom hogy nem kellett volna, de volt általánosba két nagyon jó lány barátom és már reflexből jött, hogy megöleljem a másik csajt is).Azóta is barátok vagyunk meg minden.Nagyon nem változott semmi.De azóta nem jött ölelésért, nem minthza szeretethiányos lennék, de érdekel, hogy miért csak akkor egyszer volt.Tényleg ő nyitott felém én meg elszurtam a másik csaj megölelésével, vagy talán tényleg csak barát akar lenni?Mit tegyek? most friendzoneba van az aki tetszik?

Vagy nem akar többet barátnál? 16/F



2018. nov. 25. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Aztán elindult felém és megölelt(boldog is voltam mivel nagyon tetszik). Szóval megöleltem aztán megöleltem a másik csajt is"


Ezt kerlek pontositsd hogy is volt? O meg indult feled es a masik csajt hogy tudtad megolelni 2 meterrol? O is megindult feled vagy te indultal o fele?

2018. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem várhatja el,hogy ne ölelj meg valaki olyat,akivel jóban vagy,szóval szerintem inkább valami más dolog nem tetszhetett neki. Tudod a lányok (köztük én is :D) nagyon apró dolgokon fenn tudunk akadni pozitív illetve negatív értelemben is.

Ha esetleg megbántottad volna,akkor még most beszéld meg vele amíg nem késő,nehogy időközben meggondja magát rólad,mert szerintem tetszel neki.

Kérdezz rá,vagy írj rá,hogy minden okés-e,mert úgy érzed,hogy kicsit változtak a dolgok közöttetek. Ha tetszel neki,akkor biztosan ebből kifog derülni,lehet,hogy pont ez vezet rá titeket arra,hogy összejöjjetek.

Sok sikert:)

16/L

2018. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Nem szószerint indult meg felém, inkább csak odalépett. Nem 2 méter volt.
2018. nov. 25. 22:30
 4/8 A kérdező kommentje:
#1 végülis én léptem utána a másik csajhoz.
2018. nov. 25. 22:31
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Köszi a segítséget! Hát magamat ismerve nagyon el fogom rontani, de azért reménykedek.
2018. nov. 25. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést újra kiírtad? Mert akkor hol a kommentem? Asszem , valaki törölte az előző kérdésedet; mert szerintem én már erre írtam választ.


Szóval hívjad randira, ha tetszik, az volt a lényeg.

2018. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 igen újra ki kellett írnom mert törölték a kérdésem
2018. nov. 25. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Hívd el valahová, és beszéljetek meg. Abból a gesztusból, hogy megöleled, nem valószínű, hogy rájön, hogy kedveled.

Nekem is sok fiú barátom van, szinte mindegyikkel öleléssel köszönünk és sose éreztünk a másik iránt semmit.. a jelenlegi párommal is mindig csak egy ölelés volt meg egy szia. (Vele mondjuk vártunk egymásra pár évet, úgyhogy egyedül nála volt az ölelések mögött valami..


De a lényege az, hogy beszéljétek meg, mert anélkül nem juttok egyről a kettőre. :)

2018. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!