Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha a szerelmem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a szerelmem meg akar csokolni?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel megcsokolt es utanna mit mondjak? Vagy mit tegyek?

(Nem nem a baratom csak az exem es hat megint kavargunk es azt mondta megcsokolna meg minden es hat nem tudom mit is kene csinalni)



2018. nov. 26. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Exel nincs újrakezdés semmi téren sem!!!

AmugY nem tudom majd jön magától.

2018. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Állj fejen.
2018. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Csak örülj neki:) Nincs erre protokoll, hogx mit kell, v mit tanácsos csinálni, csak élvezd ki amíg tart még utána a varázs néhány másodpercig vagy percekig is akár, nemtom, meddig szokott ez lenni:) Szerintem nem feltétlenül térsz egyből magadhoz, és ha jó volt, mosolyogni fogsz csak, nagyon bazsalyogni, és fülig ér a szád:):):):)
2018. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Elsosorban tisztazni kene, hogy a 'szerelmed', az 'exed', vagy 'kavartok'.


Aztan meg jo lenne kicsit felnoni, mielott pasizol, mert kb. annyira vagy erett mint egy 10 eves, de mar 'exed' van.

2018. nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!