Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerethetem, ha sosem láttam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethetem, ha sosem láttam? Működhet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy internetes portálon egy lengyel fiúval, akivel lassan két hónapja beszélünk. Már az elején is jófej volt, közvetlen, főleg, mikor megtudta, hogy magyar vagyok „Hungary+Poland=bros forever” (ezzel nyitotta a beszélgetést XD). Aztán... mindig türelmetlenül vártam, hogy jelentkezzem, máskor boldog izgalommal írtam rá én magam, órákon át charteltünk, párszor rendesen, telefonon is beszéltünk, én pedig kezdtem átlépni a „lengyel magyar két jó barát” határon.

Múlt szombaton, hajnali háromkor (ébren voltunk, na...) elmondtam neki mindent, és legnagyobb örömömre ő is hasonlóképp érez irántam. Aha. Csakhogy 627km távol van tőlem, és úgy érzi, nem állunk készen egy „normális” kapcsolatra. Amúgy is, megoldható egy ilyen távkapcsolat, ha sosem láttuk még egymást? Vagy engedjem el?



2018. nov. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Engedd el. Ha nem tudjátok megoldani hogy rendszeresen találkozzatok, engedd el. Csak jönnek a gondok.
2018. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sose láttad még fényképen sem? Ennyi erővel egy 50 éves fószer is lehet. De kamu fénykép is lehet.


Ha sose láttad akkor nem is ő tetszik neked, hanem egy elképzelt kép a fejedben.


Ennyi erővel hozzád közelebb élőkkel is ugyanígy ismerkedhetnél, előbb utóbb közülük is megtetszik valaki.

2018. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Természetesen cseréltünk fényképet, videochateltünk, és nyugodj meg #2, nem vagyok hülye, biztosan nem egy pedofil barommal írogatok.
2018. nov. 27. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak a személyiségét szeretheted, a srácot nem. Nem fog működni, mert ez már akkora távolság, hogy elképzelhetetlen a távkapcsolat. És mivel abszolút nem találkoznátok továbbra sem, nem is lenne kapcsolatnak nevezhető. Egyikőtök sem lenne hűséges, mert mégis minek? Barátok lehettek, de a távolság miatt ebből nem lesz több.
2018. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

En hasonlo helyzetben voltam.

Kikoltoztem hozza,majd menekultem haza,mert kiderult nem az,akinek "leirta" magat!

2018. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Természetesen cseréltünk fényképet, videochateltünk"


Akkor miért azt írod hogy sose láttad? Miért nem azt hogy sose találkoztál vele még élőben? Egyáltalán mi az hogy "természetesen"? Nem írtad bele a kiírt kérdésedbe. Akkor honnan találjuk ki?

2018. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2018. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 buszter válasza:
11 éve költöztem Lengyelországba, 1200 km Budapesttől. Azóta összeházasodtunk és van 2 gyermekünk. Életem legjobb döntése volt. A távolság ne tartson vissza! A költözés előtt azert találkozzatok párszor hosszabb időre is... Együtt lakni valakivel és egy éjszakás kaland nem egyforma.... Amikor egymas piszkos zokniait mossátok... Bevásárlás... Villanyszáml...mosogatás....     Szerencsére a Szerelem vak! De amig nem töltesz vele par napot addig ne mondj le rola csak a  tavolsag miatt!. Van olcso busz jarat Budapest Krakkó kozott.  Reszleteket leirom mindjart privatban mert tul hosszura sikerult az a komment :) En drukkolok nektek!
2018. nov. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 buszter válasza:
Kedves kerdezo, nem tudok privat uzenetet irni neked, ha tudsz es akarsz irj nekem te privatban. van jo lengyel oktato anyagom, szivesen elkuldom
2018. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
627 km..Csak nem Lódz? Egyébként simán működhet a dolog.Tapasztalat.:)
2018. nov. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!