Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez a féle távkapcs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a féle távkapcsolat működhet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit interneten ismertem meg és nap, mint nap beszélünk. Rendes srác, és már fél éve ismerem. Legjobb barátok vagyunk,sőt azt mondta, hogy családján kívül engem szeret a legjobban, és ez mai napig tart bár bevallom nekem ő kicsit többet jelent... Lényegében én most itt két problémával küszködök: legjobb barátként néz rám, és ahogy észrevette szerinte az olyan kapcsolatok, hogy pl még két ember nem találkozott nem működnek és furcsálja. Minden estre nemsoká találkozunk egy rendezvényen, már csak 14 nap és úgy tervezem, hogy a legvégén kettesben szerelmet vallok neki, akár szeret, akár nem. De a ti véleményetek szerint ha 3 órára lakunk egymástól és a legjobb barátom, még lehet esélyem? Én egyenlőre az időben bízok, és abban, hogy mi lesz ha találkozunk. Szerintem mind a kettő befolyásolhatja előbb utóbb Őt.

2018. júl. 1. 02:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem találkoztatok még, tényleg fura,

Bár számomra is volt több lány, aki felé erős kötődés alakult ki.

Beszélj vele, szeretnél vele jobban megismerkedni, találkozhatnátok máskor is :)

Mond neki hogy kedves aranyos. És nagyon kedves a szívednek :)

Beszéljètek meg, ennyi a lényeg :)

2018. júl. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Jesszus, nehogy szerelmet vallj valakinek, akivel akkor találkozol először. Velem is történt hasonló, hónapokig legjobb barátok voltunk valakivel, aztán miután élőben is találkoztunk, lekoptatott. Szóval szerintem még ne éld bele magad ebbe az egészbe.
2018. júl. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jövök én pozitív megerősítésként.


A barátommal szintén az interneten ismerkedtünk meg, fél évig csak reménytelenül dumáltunk. Tudtuk egymásról, hogy szerelmesek vagyunk a másikba, pedig nem találkoztunk még. Aztán eljött az első igazi randi és minden stimmelt. Azóta is együtt vagyunk, és egyikünk sem tudja elképzelni a másik nélkül. Az egyik legjobb döntésünk volt, hogy nem hagytuk, hogy a távolság közénk álljon.


Azt, hogy szerelmet vallj-e neki, te tudod. Mivel nap végére tervezed, akkor már úgyis látni fogod, hogy mi a helyzet, hogy hogyan viszonyul hozzád, van-e kémia stb. Ha nincs, akkor ne erőltesd, ha van, akkor meg döntsd el, megéri-e.


Mondjuk a korodat nem írtad. Én már nagykorú vagyok, szóval nekem az utazgatás, szülői beleegyezés nem volt akadály. De ha mondjuk 13-16 éves vagy, akkor érdemes jobban átgondolni, mielőtt belevágnál ilyesmibe.

2018. júl. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszönöm, ezt figyelembe veszem. :)

2. válaszoló: Igen, tudom, hogy első találkozás, stb. De

mindennap látjuk igazából egymás arcát és halljuk egymás hangját ugyebár internetes programon keresztül és úgy érzem, hogy szerintem minden simán menni fog. De ha nem az első találkozáskor vallok neki szerelmet, akkor majd a másodiknál. Úgyis augusztusban ismét találkozunk.

3. válaszoló: Köszönöm a ,,pozitív megerősítést". Nos, a korom valójában 16, de nemsoká 17 leszek. És hát a szüleim szívesen visznek bárhova, ahova vinni fognak, úgyis szerettek volna már menni, szóval, míg én a rendezvényen leszek, ők pihiznek ők is megmondták.

2018. júl. 1. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat te tudod, sok sikert hozza ☺️
2018. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Na vegul hogy sikerült?:D
2018. júl. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül nem vallottam neki semmit, de nagyon jól éreztem vele magam. A nyáron még kétszer találkozunk 😊
2018. júl. 18. 12:26
 8/8 anonim válasza:
Na mi volt kérdező?
2019. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!