Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A segitségeteket szeretném...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segitségeteket szeretném kérni, nagyon régóta tetszik egy fiú, és nem tudom, hogy mihez kezdjek, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval már 4 éve tetszik, szerelmes is voltam belé, igazából ilyen hullámzó. Két másik fiút már elutasitottam miatta, és biztos forrásból tudom, hogy nem tetszek neki, és néha tetszik-néha nem. Ja, és vele keringőzök majd a szalagavatómon jövőre. Az a baj, hogy nem tudom elfelejteni (már próbáltam), és nem is akarom.

2018. dec. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írod nem akarod elfelejteni. Innentől kezdve mit vársz? Sóvárogsz utána, közben a boldogság elszalad melletted...
2018. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4 év az sok idő....biztos hogy nem egy bizonyos régi emléket szeretsz ennyire ami hozzá kötődik? Mert az hogy néha nem tetszik neked az fura .Viszont ha azt szeretné hogy keringozz/táncolj vele akkor biztos kedvel vagy csinosnak tart szóval menj oda hozzá és beszélgess vele ,vagy kérj segítséget a tananyagban (akkor is ha igazából érted ). És valamikor kérdezd meg hogy van-e barátnője (akkor is ha tudod a választ ) ,csak célzás ként,aztán vagy leesik neki vagy nem. Akár rá is irhatsz ,ha élőben nem vagy elég bátor hozza.Bátorság!!!!!


A fiúkat pedig szerintem ne utasítás el egy olyan fiú miatt aki MÉG nem érdeklődik irántad.(esetleg féltékennyé is teheted.)

Sok sikert,drukkolok :)


16/L

2018. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!