Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerjem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
A suliban van egy fiú aki tetszik, de nem ismerjük egymást jól. Régóta szeretném megismerni, de az a baj hogy semmilyen szituáció sincs, amikor tudnék vele beszélgetni. Nem egy osztályba járunk. Tudnátok tippeket adni hogy hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá vagy mi lenne egy jo alkalom amikor megismerhetném?

2018. dec. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha látod mosolyogj rá és mindig köszönj neki.(hogy fel figyeljen ràd)Esetleg tudd meg hogy jár-e valamilyen külön órára és jelentkezz te is oda ,akár sulin kívül is.Esetleg jelold be Facebook-on és írj rá valami sulis dologgal kapcsolatosan. Vagy a menzàn/ebédloben ülj a barátnőddel mellé .


Ú.i.:én is ebben a helyzetben vagyok de az én kiszemeltek jövőre úgyis elballag .Én a menzàn szoktam a barátnőmmel vele és a haverjaival szembe ülni és néha elkapom a pillantást.


16/L

2018. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló helyzetben vagyok én(20) is egy lánnyal(16) sajnos mi sem tudunk beszélni pedig mi egy képzésre járunk (esti). Nem tudom egy 4 évvel fiatalabb lány hogy reagálna, ezért nem közelítek. De szerintem egyszerűen beszélgess vele hívd el valahova. Nem egy osztályba jártok nálatok nem tud kínos helyzet kialakulni.


Egyébként #1, érdekelne a véleményed az én helyzetemről is :D

2018. dec. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ő most végzős én tizedikes vagyok, szóval nem tudom hogy lehetne-e ebből valami.
2018. dec. 4. 15:06
 4/4 fbarnabas95 válasza:
háát figyeld hivd el meg inni valamit és ott meg fogjátok ismerni egymást közelebbröl :3
2018. dec. 5. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!