Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejövök neki? (lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? (lent)

Figyelt kérdés

Rengetegszer láttam már hasonló kérdéseket, és olvastam is a témában, mégsem tudom eldönteni, hogy bejövök-e a srácnak... Vázolom:

Év elején kezdődött a dolog. Egyszer ráírtam, mert szükségem volt valami infóra, és aztán elkezdtünk beszélgetni. Nagyjából két órát írosgattunk, ő képeket küldött, rengeteget mesélt magáról, lelkiztünk... Másnap fölemlegette a beszélgetésünk néhány elemét, és folyamatosan mosolygott. Na, ezt még megismételtük kétszer, nem egymás utáni napon, de úgy, hogy másodjára ő írt, aztán megint én. Az ezt követő hétben szinte folyamatosan bókolt, meg szerette volna megszerettetni magát velem, mert úgy hitte, hogy nem bírom őt.

Jött egy másfél hónap szünet, mikor szinte alig beszéltünk.

Az utóbbi időben, mikor én megint elkezdtem vele igazából foglalkozni, ő mintha megváltozott volna. Bunkó lett, ha ott voltak a haverjai nem foglalkozott velem. S mikor közöltem vele, hogy ez rosszul esik, szörnyen érezte magát, hogy én így ítélem meg a viselkedését. Azon a napon rengeteged dumáltunk, az órákon egymás tekintetét kerestük, piszkáltuk egymást, és egyszer hosszan egymás szemébe néztünk. Másnap, viszont semmi. Mintha mi sem történt volna, megint bunkó volt.

Két nap múlva megint sokat beszélgettünk, sokszor összenéztünk. Egyszer megintcsak szemeztünk. És mondott valami olyasmit, hogy: azért bunkó, mert minden pasi bunkó, és hogy 4 nővére van, tudja mivel lehet a csajokat felidegesíteni.

Szóval, igen. Azóta így váltakozik a dolog. Vannak jobb napok, és borzalmasak is. És én már nem tudom hova tenni a helyzetet.


Egyébként osztálytársak vagyunk, ő 16, és én is. Jelenleg nincs senkije, de azt tudom, hogy biztosan bejön neki valaki, cdak azt nem, hogy ki...


2018. dec. 3. 17:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem engedd el. Nem éri meg miatta szomorúnak lenned. Tök gáz, hogy olyan a viselkedése mint egy 5 évesnek. Ha meg mégsem akarod ennyiben hagyni akkor legyél vele te is bunkó és meglátod majd hogy reagál rá. Nehogymár az legyen hogy amikor éppen úgy tartja kedve bunkózzon máskor meg jófejeskedjen...
2018. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz...:( Köszi a válaszodat!:)
2018. dec. 3. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg most olyan korban van ahol érzékenyebb, és fel sem fogja nagyon mit csinál. Pl. Oszt társam jofej, de ha úgy érzi egy pillanatra hogy leszarom őt akkor atvalt bunkóba pár napig, pont így, hogy ne érezze rosszul magát, hanem azt mutassa hogy ő igen is kemény.

Reagálj a viselkedesere úgy hogy mutatod felé hogy te meg lettél bantva. Ha odajom hozzád akkor szólj neki hogy mit akar ezek után, és hasonlók. Ezzel mutatod neki hogy van következménye a viselkedésenek, és neked rosszul esett.

2018. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És igen, szerintem bejossz neki, csak kicsit a hormonok bezavarnak neki.
2018. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, 2. válaszoló! Megnyugtató, amit írtál. :)
2018. dec. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!