Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szemembe néz, bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szemembe néz, bejövök neki?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a kilencediket, a srác pedig végzős...

Nos, helyzet a következő: Folyton (több hete) belenéz a szemembe. De nem az a "rám pillant".

Sőt! Ha elmegy melletted egy fiú, nem szokott a szemedbe nézni. De Ő FOLYTON, minden elkapott pillanatban a szemembe néz. De ennyi. Semmi több. Ja, párszor megbámult még... Bekövettem instán, de nem követett vissza (nem az az online fajta, azt megjegyzem). Én pedig úgy döntöttem, hogy nem fogom magamra felhívni a figyelmet, ha érdeklem, lépni fog... De az a baj belezavarodtam. Szerintetek?



2018. nov. 20. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
eléggé valószínű, hogy felkeltetted az érdeklődését. folytassátok a szemezést, és ha tényleg vannak szándékai, úgyis lépni fog. :)
2018. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nem sok egy kicsit a 2,5 hónapnyi szemezés?
2018. nov. 21. 06:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mer lépni, mert nem adsz neki olyan jelet, ami biztatná.

Adj neki legközelebb egy ici-pici, alig látható jelet, egy pici mosoly pl. Ebből tudni fogja, h kölcsönös az érdeklődés és normális esetben lépni fog.

Ha ekkor sem lép, akkor vagy annyira nyámnyila, h így sem mer lépni, vagy valójában nem érdekled annyira. Ez esetben ne pazarold rá a gondolataidat, felesleges.

2018. nov. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!