Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valami a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami a barátommal köztünk?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom, akivel eléggé megértjük egymást. 10-esek vagyunk, 9-edik elején lettem elég depressziós. Ő is depressziós volt, kb. a legjobb barátok lettünk. Mostanra még már eljutottunk odáig, hogy szívecskéket írkálunk egymásnak. De k**va sok szívet. Az igazat megvallva én eléggé beleestem. Ő ezt nem tudja. Majd küldök screenshotokat. Állítólag van barátnője. Ezt nem is igazán értem, hogy akkor miért ír ilyeneket.

2018. dec. 7. 20:52
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Ja, annyi lemaradt hogy 16/F
2018. dec. 7. 20:54
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Olyan is van, hogy egy másik miatt valaki lemond a mostaniról...
2018. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Itt egy screenshot: [link]
2018. dec. 7. 21:03
 4/56 anonim válasza:
100%
Szia szerintem valj színt neki.
2018. dec. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tedd azt, amit a 4-es javasol, azonban ne "valj" neki szint, hanem VALLJ neki szint!
2018. dec. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én nagyon félős vagyok. Nem merem elmondani neki. Meghát, ahogy ismerem, biztos nem rajonganak érte.
2018. dec. 8. 07:46
 7/56 anonim ***** válasza:
62%

Ilyen "szeretlek szivecske szivecske szivecske" "én is Téged szivecske szivecske szivecske" üzeneteket fiú-lány barátok NEM írnak egymásnak. Max akkor, ha a saját nemük felé vonzódnak, de itt nyilvánvalóan nem erről van szó. Te lány vagy, ugye? Most így elbizonytalanodtam. 🤔

Mindenesetre, ha ilyeneket írkáltok az már réges rég több mint barátság. Kérdezd meg tőle, hogy ezeket ő komolyan gondolja-e, mert te igen. Ebből már ki is fogja szűrni, hogy beleestél.

2018. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok, ő is fiú. Mindketten 16 évesek vagyunk. Majd küldök még screenshotokat.
2018. dec. 8. 10:47
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a sok szív, meg a sok szeretlek, arra utalhat, hogy Ő is érez vonzalmat irántad!

Az "állítólag" barátnő, kicsit gyanús, de kérdezd meg, igaz-e!

Amit előttem is írzak, kérdezd meg, hogy tényleg komolyan gondolja a szívecskéket, a szeretleket, mert Te komolyan gondolod!

Én mindig is azt szeretem, és javaslom is mindenkinek, hogy a személyes beszélgetés alkalmát kell keresni, és akkor, ott sokminden kiderülhet, mikor egymás szemébe néztek!

2018. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy bejössz neki. Ilyeneket ‘csak’ barátok nem írnak egymásnak. Legalább is én a legjobb barátaimnak se írok ilyen aranyos dolgokat hogy szeretlek meg álmodj szépeket (plusz a millió szív). Nehezen hinném el, hogy csak barátként tekint rád.
2018. dec. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!