Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány barátommal már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány barátommal már nagyon rég óta jóba vagyunk, egy ideje már van valami köztünk, de nem merem ezt az egészet kockáztatni (nyilván ő sem). Ha ketten vagyunk csak húzzuk egymást, és nem látom a végét ennek az egésznek. Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:

Ez az egész ilyen barátságból szerelem szagú, de a csaj fura, életében nem volt még senkije, és eléggé visszahúzódó ilyen téren.


17F

2016. dec. 4. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csók volt már? Amúgy beszèljètek meg őszintèn. Hisz elvileg bejöttök egymásnak. Menjetek egy együtt valahova, ahol csak kettesben vagytok. Ilyem randi fèlèrem aztán meglátjátok hogy sikerül
2016. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bővebben is leírhattad volna :D Mi az hogy van valami köztetek? Összebújtok néha? Sokat ölelkeztek? Csókolóztok? A kérdésedből nem nagyon tudom kikövetkeztetni hogy mi is amit csináltok, stb... Amúgy ha mindketten szerelmesek vagytok a másikba akkor nyugodtan lépj, ha kettesben vagyok akkor öleld át, az már egy jó dolog hogyha ezáltal hozzád bújik, utána már szerintem megcsókolhatod, ha tényleg bejöttök egymásnak akkor tetszeni fog neki. Sok sikert! ;)
2016. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Sajnos nem tudok regényt írni, mivel ez korlátozva van, aki szeretné annak még tudok bővebben írni PÜ-ben. Csók nem volt.


Várom még a válaszokat :)

2016. dec. 4. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!