Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy van egy fiú, akire én teljesen közömbösen tekintek, de amikor feltűnik, hogy már többször is engem nézett, akkor elkezd érdekelni a srác és mimdig őt keresem?

Figyelt kérdés
Már párszor megesett velem, hogy ha úgy láttam hogy néz egy fiú, akkor elkezdtem vonzódni hozzá. Elkezdett érdekelni és a végén már odáig voltam érte. Miért van ez? Ha én nézek egy fiút és ő észreveszi, hogy nézem, akkor elkezdem érdekelni és már keresni fog a szemeivel?
2018. dec. 8. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez csak természetes. Lehet, hogy ő fel sem tűnik neked addig, amíg meg nem tetszel neki, és amikor te ezt észleled, megtetszik neked a helyzet, hogy felkeltetted valakinek az érdeklődését, tehát arra következtetsz, hogy ha a te részedről nem is, de az övéről alakul, vagy már van valami.

Én fiú vagyok, ugyan velem még nem fordult ilyen elő, de ha azt látnám, hogy egy lány néz engem, egészen biztosan megtetszene a helyzet.

2018. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az a helyzet, hogy most is ez van velem :D viszont felmerült bennem, hogy mivan, ha csak félreértelmeztem az egészet és be se jövök neki. Viszont nekem meg végig ő van a gondolataimban. Ha kiderülne, hogy nem érdeklem akkor az kész lelkiterror lenne.
2018. dec. 8. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy mosolygassal probald ki. Ha komolyan veszi, akkor nyert ugyed van...
2018. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, kipróbálom :) nagyon nagyon nagyon remélem, hogy összejön. Köszi a tippeket!
2018. dec. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!