Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16 éves vagyok mindjárt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok mindjárt kijárom a tizediket, egy évvel alattam jár egy ugyanannyi idős srác mint én és nagyon bejön mit csináljak? Többször is észrevettem, hogyha látjuk egymást egymás után sokszor végignéz rajtam és a végén elmosolyodik.

Figyelt kérdés
Tegnap láttam és megint ugyanez hogy beszélget a barátjával és miközben elmegy mellettem folyamatosan néz és szemkontaktot tart. Nem tudom hogy most bejöhetek neki vagy miért csinálja mert másra nem néz így meg ha a barátnőm mellettem is van, rá se néz meg semmi. Ha be is jövök neki miért nem jön oda hozzám? Lehet attól mert feljebb járok mint ő és azt hiszi idősebb vagyok, vagy attól hogyha rám néz és mosolyog én csak szemkontaktot tartok? Mármint sose csinálok semmi különöset mert mint mondtam, bejön és teljesen lefagyok ha meglátom. Waaaaaaa ez nagyon tinisen hangzik :D és sorry a mosolygás szó 374368 használatáért

2018. máj. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Juj drukkolok!!!!

Szerintem hajtogass egy repülőt amiben a telefonszámod vagy egy kis üzenetet hagysz neki. Mint pl.: “beszélgetünk?”, “mi jár a fejedben?..”, “csak nem bejövök neked?” Stb..

Igaz nagyon rámenős de viszont ez olyan cuki *.*

De ha ez túl sok lenne akkor csak hívd félre és kérdezd meg.

2018. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na lett valami? :D
2018. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Biztos tetszel neki. Összejöttetek? :)
2018. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jujj biztos bejössz neki, nagyon szurkolok! :) szerintem jelezz neki mondjuk h ramosolyogsz vagy ilyesmi, lehet hogy fel megszólítani mert nem tudja hogy kolcsonos-e a dolog :)
2018. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!