Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszenek annyira a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek annyira a cigány csajok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de a cigány lányok tetszenek igazán nyilván nem az ápolatlan, stb. fajták de alapvetően nagyon bejön pl. a bőrük színe is :D És mielőtt félreértés születne nem vagyok sem cigány sem cigány vonatkozásom sincs és jómódú családból vagyok valamint hát inkább jóképűnek mondanám magam mintsem az ellenkezőjének, 18/f

2018. dec. 10. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is nagyon bejönnek
2018. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Jó képű vagy ez te honnan veszed? Azt még ki felejtetted, hogy a jó módú család mellett még gazdag is vagy! Micsoda ego!
2018. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Szereted a veszélyt. Azért a helyedben nem kockáztatnék. Ritka, de magyarok közt is van ám sötétebb bőrű, szerintem inkább azt válaszd :D
2018. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen nekem is tetszettek, le is feküdtem volna, ha nem csap meg az a tipikus cigány szag, bármennyire is izgatóak és szépek, mert azok, de nem tudják sanos levakarni magukról azt a szagot... persze illatfelhővel parfümmel lehet fedni, de megérezni, főleg ha megizzad.
2018. dec. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy bejön az egy dolog. Amit az előző válaszoló írt, az is. Csak egy példa: Volt több roma osztálytársam általánosba ( Hálistennek a suli gimijéből már

eltakarodtak...), az egyik olyan büdös volt, főleg dezodorral együtt, hogy meg lehetett tőle fulladni... Volt hogy láttam az egyes villamoson, 6-7 méterre voltunk egymástól, de az a szag.... KEGYETLEN!!

Na de a lényeg az, hogy ha tényleg igaz rád amit írtál magadról, kerüld a cigányokat ( Ha nem igaz akkor is). Lehet, hogy van egy jófej csaj mondjuk. De annak is van 5000000 rokona, és az már egy nagyon másik tészta.....

2018. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Spanyolok dél-olaszok között is sok a kreol bőrű de még magyart is ismerek szval nem feltetlenul a ciganyok között kéne keresned jo hogy beloluk több van de ez van nekem is a kreolabb lanyok tetszenek de azért legyen európai és ne cigány (nem vagyok naci csak rasszista)
2018. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Vegyel cigazolyvanyt
2019. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
A ciganyok nem emberek
2019. ápr. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
67%

Nekem is jobban bejönnek!

Nagyon izgato az erotikus nézésük, ahogy a fekete szemükkel nézni tudnak és a fekete mellbimbótól nagyon beindulok.


Ágybam is tüzesebb volt a roma excsajom!


100% következőnek csak roma csajjal jövök össze!!!

2019. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Sokkal izgatóbb a legtöbb, mint a beképzelt elkényeztetett magyar csajok nagy része. Messze nem igaz, hogy a magyar nők a legszebbek.
2019. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!