Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezzel lányként nyomulósnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lányként nyomulósnak tűnhetek?

Figyelt kérdés

Néhány évre az utsó találkozás óta jelöltem be egy fiút(csak látásból ismerjük egymást) Facebookon. Lájkolgatom a képeit, felköszöntöm külön privát üziben a szülinapján. Bekövettem Instán és ott is lájkolom, és a napját is megnézem. Ezt mind úgy hogy még egy szót sem beszéltünk.


17/L


2018. dec. 12. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ebből tudnia kell, hogy bejössz neki és nem hívott el valószínű nem is fog
2018. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy olyan srácról van szó, kinek még nem volt bnője és elvileg nehéz téma nála a nők
2018. dec. 12. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tudja, hogy bejön neked, de te nem jösz be neki :(
2018. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy olyan srácnak akinek nehéz téma a nők, egy lány aki lájkolgatja a képeit, meg privátba írogat szerintem nyomulós lehet... Én talán az ilyen lányt csupán ez miatt is képes lennék levegőnek nézni. Szerintem előbb kerülj vele baráti kapcsolatba, onnan lehet haladni, így látásból ismerve nem lesz hatásos, meg így nem fogod megismerni se :/


17/f

2018. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz, hogy megprobalsz megismerni, es onnan tudod meg, hogy tetszel-e neki. A viselkedestol fugg...
2018. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!