Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnek lányként kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnek lányként kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Ne legyél k.! A kezdeményezés a férfiak dolga!
2017. dec. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%

Nálam gyakorolhatsz, a privát ünezet gombnál kell kezdeni! :D


Semmi bonyolult, csak mutass erős érdeklődést a dolgai iránt. Kérd meg, hogy segítsen valamiben, kérd ki a véleményét, ha már beszélő viszonyban vagytok. Közben célozgass, hogy szimpatikus neked. Ha nem veszi a lapot hívd el valahova.

2017. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Keresd a társaságát, nevess a poénjain. Először kerülj hozzá közel, és ha ő nem hív el sehova mondd neki te, hogy találtál egy jó kávézót/kajázót/cukrászdát/bármilyen programot amire elmehetnétek.


Fontos hogy ne ilyen gyámoltalanul tedd hogy: "Arra gondoltam hogy esetleg eljöhetnél velem valamikor ha ráérsz de persze csak ha akarsz nem muszáj..."


Hanem mondjuk: "Na amúgy: ide jössz velem..."


Vagy ha van valami buli nyugodtan hívd el, utalj vissza a közös emlékekre, poénokra amiket mondott, emlegesd ezeket 1-2x.


Érezze azt, hogy tetszel neki.


Legalábbis amikor nekem kezdeményeztek azok ilyenek voltak, hogy rámírt a csaj valami ürüggyel, nevetett a vicceimen, egy-két aranyos dolgot mondott, határozottan mondta h szeretne talizni.


Volt olyan hogy haverok voltunk, de elkezdett többet lógni velem mint a többiekkel, velem külön-külön is eljárt kávézni, karácsonyi vásárba, kajálni, fagyizni, elhívott a szülinapjára, majd felvetette hogy milenne ha lejönne hozzám pár napra vizsgaidőszak után vidékre és megnézné a kutyusom, meg megmutatnám a környéket.


Ezek egyáltalán nem voltak kínosak, mégpedig azért mert határozottan mondta.


Persze mikor lejött onnantól már én léptem.


20F

2017. dec. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!