Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 15, ő 18. Egy suliba járunk. Minden nap látom őt. Mit csináljak hogy észrevegyen? (Lehet hogy már észre vett csak nem tudok róla) Nem merek hozzászólni, nem tudom mit csináljak. Valaki segítsen pls

2018. dec. 12. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek barátkozz össze vele, ismerd meg. Azt hogy hogy, az a te dolgod, ha akarod ráírsz, ha akarod odamész hozzá... Semmiképp se támadd le azzal, hogy járni akarsz vele.
2018. dec. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
soros terv
2018. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én 15 évesen még pasizni nem akartam. Persze, tetszettek a fiúk, de eszem ágában sem volt, hogy létezhet hogy járjak valakivel. 18 éves nem túl idős hozzád? A szüzességed elvesztésének megóvása érdekében én nem kezdenék vele a helyedben. Én 17 évesen veszítettem el, szerelmesek is voltunk ráadásul, meg egyidősek, sőt, még rossz sem volt. DE így visszagondolva még ez is túl korai volt így. Mondjuk, 5 évig együtt voltunk..
2018. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem sok 3 év. És nem akarom

elveszteni vele. Van eszem. Nem a kérdésre válaszoltál, bocsi ha nincs igazam

2018. dec. 17. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj oda hozzá :D Velem is megtörtént hogy odajöttek hozzám csak úgy :) De ne legyél monoton mert engem a mizuval képesek voltak elijeszteni :D Minden ember más de engem taszított hogy nem tudtak mást kérdezni
2018. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!