Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejön egy csaj nagyon. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NopeAndDope kérdése:

Bejön egy csaj nagyon. Nem tudom hogy fejezzem ki magam (alacsony az eq-m) nagyon nehéz ez nekem. Az egyetlen mód arra hogy kifejezzem magam az a művészet de azért nem állithatok be egy 100x80as festménnyel. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Emelet fizikán vagyok.

Antiszoc.

Depressziós voltam.

Már beszéltem vele csak kiránduláson ahol nagyon durván szétcsaptam magam.

Válaszokat előre is köszönöm.


2018. dec. 17. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg amiatt vagy antiszoc, hogy nagyon izgulsz, mikor beszélsz valakivel. Először ezt gyozzed le (hogy hogyan abban sajnos nem igazán tudok segíteni. Erre nincsenek kézzel fogható praktikák, s elég emberfuggo) és utána lehet beszélni a többitől.


Fő a magabiztosság...

2018. dec. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem a csajok többségének nagyon bejönne egy festmény.
2018. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!