Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért hagyta vajon lezáratlanul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hagyta vajon lezáratlanul?

Figyelt kérdés
Arrol lenne szó hogy tavaly 2017 Augusztusában megismertem egy férfit a szomszédban. Eléggé sok volt köztünk a korkülönbség én 16 ő 27. Elkezdtünk ismerkedni de annyira nem részletezném mert hosszú szoval találkozgattunk stb. 2-3 honap után már közelebb kerültünk egymáshoz(úgyis) de addig azelőtt nem történt semmi. Aztán egyre többször találkozgatunk ami egy időután ritkult (a munkája miatt) de egyébként nagyon fontosak lettünk egymás számára. Féltékenykedtünk,veszekedtünk. Mintha együtt lettünk volna. Sokszor kimondtuk hogy hagyjuk egymást legyen vége. De mindig felkeresett 1hét után vagy én őt. és ezt játszottuk bő majdnem másfél évig. Se veled se nélküled kapcsolat volt. Soha nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk csak ugy viselkedtünk. Ám eltelt ez a sok idő és az utóbbi 1hónapban nem igazán beszéltünk ő irt rám egy párszor. A legutóbbi beszélgetésünknél azt mondta hogy nagyon megszeretett azért nem tud elengedni. Erre rá kéthéten belül kirakta egy csajjal h kapcsolatban vannak. Abba inkább bele se mennék hogy ez még is hogy lehet ha előtte kéthéttel még engem szeretett. A kérdés az hogy mért nem szolt? nem írt semmit hogy zárjuk le semmi. Azért olyan furcsa ez mert valahányszor lezártam vagy ő mindig megmondtuk a másiknak h hagyjuk egymást. most mégsem ez történt. Konkrétan félbehagytuk az egészet. És egyebként azóta is valahányszor meglát bámul az autójábol amig csak lát meg ha meglát köszön stb szoval ez is furcsa hogy mért bámul még mindig ha meglát és ugynéz rám. bocsi a helyesírási hibákért

2018. dec. 18. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy hamvas punci kellett neki, ennyi. Leci a masik szomszedoddal ne fekudj le.
2018. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyi szomszédjával fekszik le amennyivel akar :D majd mikor jön a pasi aki értékeli szereti IGAZÁN nem csak megjátszva, aztán odaszólnak a szomszédjai, hogy hé, jó a csaj én tanítottam, akkor lehet hogy elszalad majd :D


kérdező, ne légy naív, csak dugni kellettél az életben nem szeretett csak megjátszotta, hogy ne tűnjön fel!

2018. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!