Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várjam, hogy ő kezdeményezzen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam, hogy ő kezdeményezzen vagy inkább én?

Figyelt kérdés

Hát van egy kátéstársam (református vagyok és ugye van a konfirmálás és ezért kell minden héten egy órát menjek kátéórára). Ez a fiú,körülbelül 5 hete jár kátéra. Nagyon szimpatikus fiú,és párszor beszéltem vele személyesen. Megfigyeltem ,hogy minden káté órán engem néz. Párszor össze is pillantottunk,de akkor elkapta a fejét. Interneten keresztűl csak kétszer beszéltünk(mindig ő írt,vagyis válaszolt a Snapchat storymra ,amikor kitettem ,hogy milyen sorozatot nézek.) Mindig normálisan válaszoltam , de seen-t adott. Nem folytatta a beszelgetést és nem is kérdezte meg ,hogy mitcsinálok vagy valami. Nagyon bejön nekem , de nem tudom ,hogy ha én is. Nem szeretnék ráírni,mert félek , hogy visszautasít...de viszont,várom ,hogy ő írjon...de szerintem semmi remény nincs... milyen "jeleket" tudnák kimutatni , hogy tetszik nekem? Vagyis,azon kívűl ,hogy rányomulnák. Nem akarom , hogy "könnyűvérűnek " hidjen akinek minden héten új pasija van. Természetesen,nem vagyok az.


18 minusz 4/lány (azért írom így mert a múltkor is letiltottak a korom miatt)


Kérlek kíméljetek meg a hülye válaszoktól. Előre is köszi a válaszokat.



2018. dec. 18. 19:18
 1/5 anonim válasza:

Szerintem próbálj meg személyesen közeledni felé. :)

Ha nagyon azt mutatja, hogy nem érdekled akkor inkább hanyagold:/

2018. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az #1-es válaszolónak. Próbálj meg személyesen közeledni felé. Nem feltétlen olyan szándékkal kell közeledni, hogy márpedig ő a pasid lesz, sima spontán beszélgetés is elég. Sokszor az ilyen társalgásokból is le lehet szűrni, hogy van-e értelme a másik félre időt szentelni, vagy inkább hagyni kell, mert nem akar semmit se.
2018. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen korai ez még neked.
2018. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: hidd el , hogy elég érett vagyok egy kapcsolathoz. Eddig egy kapcsolatom volt és egy és fél évig együtt voltunk. Az iskolába is kitűnő tanuló vagyok és nem valami hülye plázapics@(Nem beképzeltségből mondom , de ez az igazság.) Nyílván , nem fogok pár hónap ismertség után lefeküdni vele(ha erre értetted a válaszod.) Egyébként meg ,köszönöm ,hogy válaszoltál .

#1 és #2 válaszolónak is szintén köszönöm :)

2018. dec. 19. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
#4:Magyarázz bármit,egy 14 éves gyerek akkor sem érett egy párkapcsolatra.
2018. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!