Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért utasít vissza, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít vissza, ha teljesen más jeleket ad?

Figyelt kérdés

Többször is megjegyezte már, hogy milyen jól nézek ki, mennyire megbízik bennem és hogy mennyire normális vagyok és hogy szeret velem lenni.


Folyamatosan féltékenykedik, ha más lányokkal lát, vagy ha tudja, hogy más lányokkal töltöm az időmet.


Ha rákérdezek más lányra, akkor sosem mondja el a nevüket, sosem beszél róluk, mert mindig elhárít ilyenekkel, hogy: "mit érdekel az téged". Azonban mindig kérdezi, hogy mi van közöttünk "ezzel" meg "azzal" a lánnyal, mikor jövök velük össze stb...


Azonban én kb. két hónap különbséggel 2x is bevallottam neki, hogy többet szeretnék tőle. Mindkétszer visszautasított.


Van ennek esélye még valaha, vagy csak én értettem félre a "jeleket"?


Én 19/F ő 17/L



2018. dec. 18. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Tisztán látszik,hogy éretlen egy kapcsolathoz.
2018. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja mit akar, tipikus női probléma. Lényeg, hogy te tudd és legyél határozottabb, ne adj neki túl sok lehetőséget hogy vissza tudjon utasítani, mert meg fogja tenni, ugyanis meg van ijedve. Legalábbis ez egy lehetőség:D De szeirntem a legvalószínűbb, hogy ez áll a háttérben.
2018. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyjad a lányt, valóban nem érett, te megprobáltad (2x is), az csak az ő hülyesége, hogy nemet mondott.

Szerezz egy barátnőt és akkor megtudja, hogy mit veszített...

2018. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
használd ki, és télak :)
2019. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!