Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti menyiket valasztanatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csibefos kérdése:

Ti menyiket valasztanatok?

Figyelt kérdés

6-7 honapja hogy szakitottam az exemmel 35napot voltunk egyutt kb. Aztan dobott

2 honapja beszelek egy masik sraccal de nem erdekel annyira eleinte meg igen de mar nemnagyon tokjol megertjuk egymast

Azt erzem olyan mint en belsoleg

Viszont en azthiszem meg szeretem az exemet es ossze is tudnank jonni de nemtudom mi lenne a helyes megoldas

Szerintetek?

16/L



2018. dec. 22. 20:53
 1/4 anonim válasza:
70%

"exem" "35napot" "16/L"


Kész a lecke?

2018. dec. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat koszi 😊
2018. dec. 22. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek próbáld használni a mondatvégi írásjeleket, mert elsőre nehéz volt felfogni, hogy mire akarsz kilyukadni.


Válaszra rátérve: Azt nem írtad le, hogy miért dobott az exed. Valószínűleg megvan az oka, mert ok nélkül senki se dobja a másikat. Most jön a kérdés: A szakítás oka ilyen gyorsan elmúlt volna, vagy honnan jött az, hogy mégis vissza fogadna téged?

Azt írtad az exedről, hogy azt hiszed, hogy szereted. Mivel nem vagy biztos az érzéseidben, ezért azt javaslom kezdésnek, hogy próbálj megbizonyosodni az érzéseidről, mert szerintem valami zavar lehet.


Másik srácról annyit tudok mondani, hogy ha már nem érdekel, akkor inkább hagyd. Gondolom rá értetted, hogy jól megértitek egymást, és hogy olyan belsőleg mint te, szóval nem értem, hogy ez alapján miért nem érdekel már téged.


Az érzéseidet próbáld meg tisztázni, mert mind a két srácra lehetne azt mondani, hogy hagyd őket. Az exedre azért, mert ő az exed, a másik srácra meg azért, mert nem érdekel téged. Gondold át a dolgaidat, utána meg az alapján dönts.

2018. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Normális kérdést, kérlek 😉
2018. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!