Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti melyik fiút választa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik fiút választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel van négy fiú de mind a négy más hogy vallana szerelmet melyik jönne be jobban?


1.Oda menne hozzátok egy sportoló srác virággal a kezében és oda mondaná hogy már elakartam mondani de megtetszettél.


2.Oda menne hozzátok egy normál alkatú egy félénkebb srác és mondaná hogy már régen elakartam mondani de szeretlek.


3.Oda menne hozzátok egy vékony alkatú focista srác és oda adna egy becsomagolt levelet és a levél tartalma arról szol na hogy mikor és hogyan szeretett beléd az illető.Illetve az is benne lenne hogy a srácnak te lenél az első szerelme.Emelet a fiú hozzá tenné hogy a mit írt 1000%-os őszinteségből írta.


4.Oda menne hozzátok egy vékony alkatú srác és oda adna nektek egy doboz raffaellot és csak annyit mondana hogy tetszesz.


Vég szóul én a hármas srác vagyok én így vallottam szerelmet de ti lányok melyiket választanátok? :D


2018. szept. 6. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, nem egyszerre jönne oda a 4, szóval választani nem kéne :D Szerintem mindegyik kedves.
2018. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Közi a választ.:)Várom a tóvábbi válaszokat.:D
2018. szept. 6. 10:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Másodikat.

Amúgy egyértelmű volt, hogy te vagy a harmadik, mert azt jobban kifejtetted.

2018. szept. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a 4. a legjobb, mert o hoz raffaellot :D

amugy ezek annyira eletszerutlen helyzetek, hogy nem is lehet beloluk valasztani, foleg, hogy nem is kell, mert vszinu nem 3 perc leforgasa alatt jon oda ez a 4 ember mind.

egyebkent meg tok mind1, melyik milyen testalkatu vagy mennyire felenk, ha tetszik / nem tetszik, akkor a vilag legjobb kepu ffija is johet oda tele onbizalommal, nem?

2018. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ;)
2018. szept. 6. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem választok, de szerintem, amit te szeretnél csinálni az nagyon jó:) 16/L
2018. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, a 3. nagyon jó, nekem bejönne. :D 18/L
2018. szept. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. ;D
2018. szept. 6. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az a lenyeg hogyan vall szerelmet hanem az hogy ki :D
2018. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A 3. nagyon aranyos. :)
2018. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!