Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem ra hogy talalkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra hogy talalkozzunk?

Figyelt kérdés
Szoval az van hogy van egy fiu egy suliba jarunk es tetszik nekem es en is tetszem neki es messengeren minden nap beszelgetunk es suliba koszonunk egymasnak es hogy mit csinaljak hogy talalkozzunk? Es ez meg egy masik hogy egyszer ejszaka megkerdezte h tobbet szeretnek e mint baratsag? Es en azt mondtam hogy igen es en is megkerdeztem ezt tole es o is azt mondta hogy igen de o (fiu) 1 evvel idosebb nalam es nem tudom segitseteek? Nah es hogy most jobban tetszik neki egy lany de en is tetszem neki mit csinaljak hogy engem szeressem jobban??

2018. dec. 23. 23:40
 1/6 anonim válasza:
88%

Nem lehet 2embert szeretni.. Vagy az egyikotok nem tetszik neki, vagy az tetszik neki aki 2.jara jott a kepbe.

De irj ra/kerdezd meg tole,hogy esetleg raerne -e talalkozni valamikor. Figyeld majd, hogyan reagal. Ha kifogasokat keres, akkor hanyagold. Ha belemegy nyert ugyed van :)

Sok sikert kedves kerdezo :)

2018. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem lehet 2embert szeretni.. Vagy az egyikotok nem tetszik neki, vagy az tetszik neki aki 2.jara jott a kepbe.


De irj ra/kerdezd meg tole,hogy esetleg raerne -e talalkozni valamikor. Figyeld majd, hogyan reagal. Ha kifogasokat keres, akkor hanyagold. Ha belemegy nyert ugyed van :)


Sok sikert kedves kerdezo :)

2018. dec. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, viszont nem szeretnem tole ugy konkretan megkerdezni hogy talalkozunk e viszont ahogy emlitettem a szovegben egyik ejszaka megkerdezte hogy tobbet szeretnek e mint baratsag aztan en is megkerdeztem es azt mondta hogy igen es adott idot hogy eldontsem es azt mondtam neki hogy elsosorban szeretnelek jobban megismerni mert ugye csak annyi h 0-24 szinte irogatunl egymassal es suliba koszonunk egymasnak es az lenne a kerdesem hogy hogyan ismerhetnem meg jobban? Ha talalkozassal akkor azt szeretnem ha o kerdezne meg..
2018. dec. 24. 22:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja es ezt elirtam de o egy evvel fiatalabb nalam en 8. Vagyok o 6. (Amugy 7. Lenne csak nem vettek fel abba a suliba amibe szeretett volna menni)
2018. dec. 24. 22:42
 5/6 kookiesandcream válasza:

Ha személyesen beszélnétek sokkal könnyebb lenne ,hiszen akkor valamennyire megszoktátok egymás társaságát in real life.Előbb a suliban próbálj szót érteni vele és aztán célozgass messengeren,hogy jó lenne egyszer iskolán kívül találkozni..biztos észben tartja majd ha ő is szeretné.A másik lányhoz lehet olyan köze van ,hogy szoktak beszélgetni úúúúúgy..real life-ban.Ez pedig azt eredményezheti,hogy jobban kötődik hozzá.Ezen akkor segíthetsz könnyen ha minél többet és többet beszélsz vele MINDENHOL.


Remélem próbálsz majd vele beszélni "irl" és akkor könnyebb lesz,drukkolok.

2018. dec. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vivi181 válasza:

Szia, szerintem igaza van az utolsó válaszolónak, hogy élőben beszélgess vele. Ha shy vagy akkor azt most tedd félre mert ebből nem lesz semmi. Először is, hogy megnyugtassalak én is shy voltam :D (Úgy sikerült elérnem, hogy beszélgettem vele irl és mellette ülök a suliban :D)sokan azt mondják a fiúknak kell lépnie de ez sokszor nem így van. Vegyünk engem példának (tudom, hogy nem ismersz de azért hátha segít.) Én már elhívtam moziba, különféle programokra... Viszont ha nem akarsz ,,feltűnő lenni,, azaz hogy csak 2-ben legyetek ne csak őt hívd el hanem mondjuk a legjobb barátnődet meg persze a kiszemeltedet. :)


Remélem tudtam segíteni sok sikert! :)

2018. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!