Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy ott aludhassak a barátomnál?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok,ő pedig 20 :)

Normális válaszokat kérek!



2018. dec. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Na igen. Ez mindig szülőfüggő. Én 18 voltam mikor először ki tudtam harcolni hogy nálam aludhasson a barátom. Talán kezd azzal hogy ő hagy aludhasson nálatok, utánna szerintem már azt is meg fogja engedni hogy a fiúnál aludj.

Mondjuk ez csak az én véleményem, nálam ez így volt.

2018. dec. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy találkoztak-e már a barátoddal. Ha látják, hogy bízhatnak benne, sokkal nagyobb az esélyed. De mindenképp gondold át. Én elsiettem kicsit és megbántam. Azóta is együtt vagyok a barátommal és minden rendben, de sokkal könnyebb lett volna, ha nem teszem.

Szóval, ez mindenhogy kínos, a legjobb ha egyből mondod, hogy mit szeretnél, aztán majd kérdeznek, amit szeretnének ;)

2018. dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A barátom már volt nálunk :) a szüleimmel jóba van,csak azért féltenek hogy nehogy terhes legyek vagy valami..igazából őket is megértem,de akkor is szeretnénk már együtt aludni :)
2018. dec. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!