Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek küzdjek érte,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek érte, vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit úgy 3 hete ismerhetek és ,tudtam azt ,hogy tetszek neki,ezzel az a helyzet ,hogy nekem is tetszik,nos elkezdünk találkozni,majd egyszer el hívtam egy koncerta,előtte tudni kell azt,hogy ittam a csajnak is fizettem a koncertet és ő is ivott velem.Elmentünk hát koncerta ,ahol csókolóztam vele és totál belé szerettem amin nem tudok változtatni:( akkor még nem voltam annyira rossz álapotban mint később.. megtudtam,hogy az egyik osztálytársammal akit egyébként a haveromnak tekintettem egy részt,smároltak.... na ekkor össze törtem legalább egy órán keresztül csak sírtam és a haverjaim próbáltak nyugtatni. A csajjal aztán beszéltem még azon az estén ,aki azt mondta ,hogy ő elhúzta a fejét . Másnap csak annyit írt,kell neki egy kis idő velünk kapcsolatba ... aztán még annyit írt ,hogy nem tud hozzám hogy viszonyulni, és végül annyit is írt ,, nem teljesen az én hibám,és sajnálja ,hogy ezt csinálja velem... én 16 a csaj 15 éves ...
2018. dec. 24. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek küzködtök egymással?
2018. dec. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aza csaj egy r... anc lehet lépj tovább 16L
2018. dec. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább. Hamarabb találsz olyat aki értékel téged, minthogy elérd nála azt, hogy értékeljen téged.
2018. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!