Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? ( reménytelen szerelem)

Figyelt kérdés
Nagyon sokaig tetszett majd kavartunk. Ezek utan o leszart, kerult pont amiatt mert felt hogy barmi komolyabbat is szeretnek (pedig elso sorban meg szerettem volna ismerni) majd amiatt hogy igy viselkedett en teljesen hulyen viselkedtem irogattam mikor nem voltam jozan es most bar a koszono viszony megvan szegyellem magam es 100%ra tudom hogy o nem szeretne semmit. Egy suliba jarunk, egy a barati tarsasagunk. Igy hogyan legyek tul rajta?
2018. okt. 23. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudod magad túl tenni rajta, ha nem sokat gondolsz rá, főleg ha nem idézed fel magadban a vele töltött időt. Maradj bent a szokott társaságban, de ne igyekezz mellé kerülni, se vele szembe. Idővel pedig csemegézz a lányok között.
2018. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Örülj neki... Nem kell több időt pazarolnod egy ilyen féregre. Gondolj bele ha 3 év múlva vagy 10 év múlva csinálja... Na akkor lehetnél nagy szarban most.
2019. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!