Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A jelekből úgy tűnt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jelekből úgy tűnt, hogy bejövök neki, aztán meg ezt csinálta. Most már tényleg nem értem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Korábban is érdekes volt a dolog, hogy mivel jelezte azt,hogy bejövök neki,azt itt írtam le: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Ezek után suliban utolsó napon mentünk hazfele,aztán előttem a barátnői hátrafordultak meg elkezdtek rám mutogatni, őt "hátra fordították", majd mentek tovább, ő meg felém, velem szembe fordulva állt, csak nézett a szemembe,mintha várta volna hogy oda érjek és mondjon valamit, aztán hirtelen vmi random emberhez odaszólt és elment tovább a barátnői után. Rá pár napra ráírtam,elmondtam neki,hogy mit érzek iránta, meg a végén ünnepek miatt boldog karácsonyt kívántam neki. Ezt még a Messenger kézbesítette,ergó megkapta, valószínűleg láthatta értesítés ők,hogy mivel kapcsolatban írok neki, így internetet kikapcsolva nézze meg,hogy nekem ezt ne jelezze, majd pedig valószínűleg spambe rakott, mert utána tesztként írtam neki valamit,amit a Messenger meg már csak "elküldve" -ként jelzett, azóta természetesen többször is online volt. Igazából ezt azért nem értem,mert ahogy a linkelt kérdésben is írtam, előtte IRL és messengeren is beszélgettünk, meg egy szakkörre járunk,ahol összesen 5-6 ember van, ergó szűk kis csapat, és ő is mint a jelekből kiderült eléggé csak a már általa ismert barátai felé nyitó,"visszahúzódó", tanulós lány. Oké,hogy ez nemet jelent, de eléggé váratlan volt az előzményekhez képest maga a reakció és a módszer is.



2018. dec. 27. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
erre mondják, hogy elbsztad. Tálcán kínálkozott a lehetőség, hogy beszélgess vele, vagy elhívd valahová te meg messenger-en vallasz szerelmet. Óvoda...
2018. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csitri
2018. dec. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk, mind szóban mind írásban szűkszavú volt, vissza csak szóban egyszer kérdezett, ezen kívül meg mindig elrohant szakkör után, neki is leírtam,hogy élőben szerettem volna, de nem nagyon volt rá lehetőségem, én kezdeményeztem felé, de ilyenkor mindig eléggé lekoccolóan kezelt, de ezt leírtam. Ha az embernek tényleg bejön valaki, és még pluszban hozzájön,hogy ennyire zavarban van tőle még fél, akkor nem tartom reális reakciónak ezt. Ha rajtam múlik volna már októberben elhívtam volna, de vagy nem volt itt,vagy elment, vagy úgy kezelt, mintha gond lenne, hogy nyitok felé.
2018. dec. 27. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Középsuli elején velem is megesett, hogy MSN-en vallottam szerelmet. Nekem se jött össze természetesen. Egyszerűen ez ìgy nem működik. Mutasd meg, hogy szemtől szembe is vagy olyan vagány. Hajrá!
2018. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én nekem nem a keménységgel stb volt gondom, hanem egyszerűen szóban és írásban is teljesen szűk szavú volt, vagy fél és/vagy nem érdeklem, ezért nem is akartam szóban letámadni ilyennel,hogy nincs e kedved elmenni vhova, egyszer köszöntem neki, meg itt is megijedt és csak nézett. Ezek miatt gondoltam jobbnak írásban megtenni hátha akkor könnyebben megnyílik, meg ha egyszer köszönni is fél akkor utána miért "neki áll feljebb",hogy leírom neki? Mert ezek után ha én a helyébe lennék inkább örülnék neki,hogy így volt ha tudom h ennyire félek tőle, meg ha ehhez még hozzá jön h szerelmes is vagyok belé akkor még pont nem érdekel h hol közli. Ő pont nem az a tipikus mostanság tipikus lány, hogy sorra váltogat mindenkit, a viselkedéséből ítélve lehet nem is volt nagyon ilyen helyzetben még.
2018. dec. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!