Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis0328 kérdése:

Hogyan valljak szerelmet egy lánynak üzenetben? Nem gáz facebookon szerelmet vallani?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami karakán dolog facebookon ezt tenni. Inkább tedd meg élőben, az úgy sokkal jobb és a lány is jobban megfog becsülni. Vagy hivd el valahova és ott a végén elmondod hogy mit érzel.
2019. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhivni sehová mert mostanában szinte egész héten nem látom ,egymástól messze tanulunk és ezért nem lehetséges ez
2019. jan. 1. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát éppen ezért lenne romantikus meg ilyenek, tegyél meg dolgokat, hogy legyen barátnőd pls....
2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elhiszem,hogy szemèlyesen zavarban lennèl :)

Engem nem zavarna,ha nem szemèlyesen...

N

2019. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De gáz.
2019. jan. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ,ha találkozhatsz vele élőben, akkor mindenképp ott hívd el valahova/közöld vele, sajnos én nem félelem,hanem más miatt ezt üzenetben tettem meg, hiába volt előtte szinte 100%,hogy bejövök neki, berakott spambe, most örülök ha még ki tudok belőle magyarázni valamit szóban, szóval hajrá! :D
2019. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!