Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jogosan bánt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan bánt?

Figyelt kérdés

4 hónapja jöttünk össze a barátnőmmel,pár nap után közöltem vele hogy lehet jobb lenne ha hagynánk inkább,szeretem nagyon,de van egy komoly betegségem aminek nem akarom kitenni.

Annak idején azt mondta hogy így is kellek neki,ne dobjam ki. Ennek ellenére valahogy sosincs ideje rám. (Mielőtt valaki azzal jönne hogy rossz rám néznie,közlöm hogy nem látszik,energikus vagyok,fájdalmakat leplezem,nem panaszkodok,ha elkezdek vért köhögni akkor bezárkózok a wcbe hogy észre se vegye stb)


Most viszont legalább a Szilvesztert szerettem volna vele tölteni ha egész idáig mindig jobb dolga volt. Ennek ellenére ő elutazott Skóciába. (Nem élete lehetősége ez az út,minden évben megy legalább egyszer,de más országokba is gyakran utazik)

Persze nem mondtam hogy mennyire zavar,csak céloztam rá hogy ez lenne az első és utolsó közös Szilveszterünk,de nem is reagált rá.


(A karácsonyt is teljesen egyedül töltöttem,ő pedig nagycsaláddal)



2019. jan. 1. 14:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ha az én barátom lenne súlyos beteg, én mindig mellette akarnék lenni, mert aggódnék, hogy mi van vele. Persze azt sem szabad túlzásba vinni, mert az sem jó.

Hogy jogos-e? Egyáltalán nem! Nem is értem, hogy hogy viselkedhet így. Szerintem mihamarabb hagyd ezt a lányt, nem érdemel meg téged.

2019. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És akkor mégjobban egyedül maradnék :)
2019. jan. 1. 15:00
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég g*ci volt
2019. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Miért maradnál egyedül? Szerintem találnál jobbat :)
2019. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Erre a pár hónapra amúgy se kéne senki. Csak eléggé elkeserít hogy szerintetek is szívtelen.
2019. jan. 1. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Pár hónap?😨😭
2019. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet emiatt mondott már le rólam?
2019. jan. 1. 15:35
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez már biztos? Mármint, hogy...na, érted...😫
2019. jan. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen. De ez mellékes a kérdés szempontjából. De ha nagyon izgat akkor legfeljebb privátban kifejtem. Amúgy is utálom sajnáltatni magam,alig pár ember tudja. Őt természetes hogy tiszteltem annyira az elején is mikor belekezdtünk hogy elmondtam neki. Éppen ezért bánt ennyire.
2019. jan. 1. 15:40
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak fél hogyha közel van hozzád fájni fog neki a hiányod nagyon. Miért nem beszélsz vele erről?
2019. jan. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!