Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jogosan bánt, amit a barátom...

Jogosan bánt, amit a barátom mondott, vagy túl gondolom?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken csináltam tesztet, ami pozitív lett.Nem szerettünk volna még babát, mert fiatalok vagyunk és még csak 9 hónapja vagyunk együtt.Így sajnos szóba jött az abortusz is. Nem szeretném elvetetni, de úgy akarok gyermeket vállalni, hogy mindent megadhassak neki, jelenleg ez nem menne.A barátom azt mondta ő nem akarja a műtétet, mert tudja, hogy nagyon fájna nekem.Kicsit rosszul esett, hogy nem a magzat miatt aggódik és nem is azért nem akarja, mert a mi közös gyermekünkről van szó.

Talán túl reagálom és van most ennél nagyobb gondunk is, de kiváncsi vagyok, hogy szerintetek jogosan idegesít ez a megjegyzés.


2016. ápr. 12. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő még nem kötődik a babához, hozzád viszont igen, ha már egy meg született gyerekről beszélnénk akkor nyilván fontos lenne neki, de neki az még nem baba úgy mint pl egy anyának.
2016. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a férfiak sokkal később kezdenek kötődni a babához, mint mi nők. az én párom is hasonlóan volt, pedig mi terveztük. de annyira megszenvedtetett a baba, annyit hánytam, kórházban voltam már az első hetektől, hogy felvetette hogy vetessük el. én nem tudtam megtenni, és rosszul is esett, hogy nem is érdekli a babánk, de ő csak miattam aggódott. látta hogy mennyire szenvedtem, és féltett. mostanra már jobba helyzet, már ő is aggódik és érdeklődik a fiunk iránt, de kellett ez a pár hónap, hogy ez kialakuljon :)

21hkm

2016. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Te se akarod a gyereket,ő se akarja a gyereket,akkor mit pörögsz teljesen feleslegesen szavakon?
2016. ápr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem a barátod tök rendes, hogy azt tartja szempontnak mi fájna neked mi nem...

az, hogy a baba érdekeit, jövőbeni megélhetési lehetőségeiteket nem nézi, valószínű abból adódik hogy még fiatalok vagytok, nem érzi a felelősséget.

2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
A 3-assal értek egyet. Amúgy meg az abortusz nem fáj.
2016. ápr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Értem hogy miért esetr rosszul, de gondolj arra hogy azért mondta ezt mert érted aggódik, mert szeret és nem akarja hogy szenvedj.

Képzeld el a fordított helyzet mennyivel bántóbb lenne, hogy mindent viselj el mert a baba az első és kit érdekel hogy te közben miken mész keresztül...

2016. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!