Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak vagy inkább ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta ismerem a srácot és kb minden héten látom 1-2x de még egy szíánál több sose volt (valamikor ez se, de nem ő a hibás) viszont az elmúlt 1-2 hónapban másként tekintek rá, kb minden alkalommal mikor egy közösségbe vagyok vele szemezünk de ő nem kezdeményez és nyilván én sem merek. Szóval szerintetek ráírjak vagy inkább ne? Mert lenne egy kérdésem felé amiből nem vágná le,hogy bejön nekem )szóval a társaságból bárkitől megkérdezhetném)

Bocsánat ha kicsit zavaros lett de remélem értitek:)



2019. jan. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Értem nyugi :)

Én is pont így vagyok most ,én nem merek ráírni .

(De mivel könnyű mondani )azt tanacsolnam hogy írj rá vagy kérdezd meg és beszélgess vele egyre többet (én is többet próbálok vele,de mi oszt tarsak vagyunk és mégse tudok mit kérdezni tőle ,ha van valami tipped...akkor jöhet.)


16/L

2019. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megfogadtam hogy SENKIT nem tartok többet vissza ha menni akar menjen.

És ami rád vonatkozik hogy senki után nem kell futni. Ha akar valamit akkor majd beszél veled.

2019. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha meg szeretnéd ismerni, akkor írj rá!

A pasinak nem kötelező kezdeményeznie, lehet neki sok olyan csaj tetszik neki, csak közben kivalogatja, figyelgeti a jeleket, hogy bejön-e neki...

Lehet hogy bejössz neki, de közben bizonytalan, mert alig jeleket mutatsz felé, vagy szimplán kerülöd. Ezt így 80% hogy nem fog lépni feléd!

Ha lépsz felé, és miután megismerte a személyiséged, akkor egyből beléd szerethet. Gondolj bele...!


Ahogy szoktak mondani, ha vársz, azt évekig megteheted! addigra belép valaki más helyetted...

2019. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írjál rá!!!
2019. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!