Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek milyenb fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis0328 kérdése:

Lányok nektek milyenb fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
helyes jóképü
2019. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Alázatos,tisztaszìvű,intelligens,bölcs,okos,vèkony ès legyen jò a sèròja 😄
2019. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Az élők.
2019. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Magas, kedves, figyelmes, intelligens, magabiztos de nem túlzottan, vicces

16L

2019. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Biztos érdekes válasz lesz,de valahogy engem sosem vonzottak a jóképű férfiak(magas,izmos,minden nő ideálja típus),persze ha rá nézek egy olyan típusra meg tudom állapítani,hogy jóképű,de hogy vonzódjak is hozzájuk na olyan még nem volt:D


Engem a határozott férfiak tudnak megfogni,akik tudják mit akarnak.Legyen kicsit titokzatos,és olyan aki nem azonnal próbálkozik egy nőnél. Legyen jó humora,engem kifejezetten jó humorral meg lehet nyerni. Legyen intelligens,de ne okoskodó! Legyen figyelmes,lássam azt hogy tényleg érdeklem.Ne legyen hazug,hanem őszinte!


Kb ennyi!:D

2019. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Legyen helyes és vonzó, legyen jó humora, szeresse az állatokat, legyen művelt, tudjon főzni (nem mintha én nem tudnék :D), legyen udvarias és bátor. Az még pluszpont, ha mindig meg tud nevettetni, ha hűséges(, és ha esetleg szeret Fortniteozni)! :)
2019. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt sokan közhelyekkel jönnek,az arcot nem is irták,ami a legfontosabb..
2019. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Tisztelt #7-es válaszoló!

Én a #6-os vagyok és én tudtommal beleírtam az arcot. Mert hát hogy a csudába lehetne valaki helyes és vonzó, ha nem szép az arca??

Oké, nem egy-az-egyben azt írtam bele, hogy "legyen szép az arca", de hát na! Csúnya arccal vonzó lenni? :D

2019. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Lassan közelít meg (először csak szimplán barátkozik),nem nyomulós,van humora,önbecsülése,megbízható,tudja a határaim(nem bírom ha valaki NAGYON próbál valamir rávenni),figyel rám mikor hozzá beszélek.Egyébként én inkább a m3lyebb kapcsolatok hívője vagyok.ja és fontos hogy legyen valami hobbija,célja,vágya,ötlete,ha van állata amiről tud megfelően gondoskodni (akár egy teknős)

(Mivel még rendes kapcsolatom nem volt,ezért az eddigi tapasztalataimmal hogy mi jön/jött be a kiszemeltemen,mik az elvárásaim)


13/l

2019. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Long Forgotten Son válasza:
60%
Azért kíváncsi lennék hogy a válaszadók többsége elérte-e már a 16-21 közötti korosztályt... már csak a válaszok minőségéből ítélve... persze tiszteletem a nagyérdemű kivételeknek, akik a FÉRFIT keresik, nem a pasit meg a csávót! :)
2019. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!