Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mitcsináljak szerint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitcsináljak szerintetek? Bővebben lent

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok 1 éve ért véget egy 9 hónapos kapcsolatom amibe "mindent" megtapasztaltam. Azért lett vége mert nem hagyott élni az exem és ugyvoltam vele akkor egy 16 evesnek nem az a dolga hogy ilyen fiatalon lekösse magát.. Aztan jöttek fiuk azóta de mindegyikbe láttam hogy nem hagyna élni meg olyan lenne mint az előző.. Aztan 1 hete megismerkedtem írásban egy sraccal hasonló szerelmi kapcsolata volt mint nekem annyi hogy ő másfél évig volt együtt a baratnojevel és nem fekudtek le a lany szülei nem engedtek.. Es ahogy megismertem eleg szimaptikus lett bar még mindig ugyvagyok vele hogy szeretnék élni bar neha jo lenne egy tars de látszik hogy ártott neki az hogy várt masfel evig ugymond egy lanyra es nem kaphadta meg es mar a haverjai is mondjak illene keresni valaki normalisat akivel meglesz a dolog.. Na hat jöttem én.. És tényleg nekem szimpi taliztunk kikötötte hogy komoly kapcsolatot akar de nem akar annyit várni mint az előző baratnojenel ahol aztan nem volt semmi szex.. Tehat mintha kilenne éhezve és normális megerto turelmes amugy de sokszor azt veszem le mintha ezt eroltetne hogy veszitse már el amugy attól mellesleg latom hogy szeret.. De sietteti a dolgokat de ha azt mondom nem akarok valamit tiszteletben tartja.. Még nem jarunk csak ismerkedünk.. Érdemes szerintetek belemennem egy ilyen kapcsolatba? Vagy mit tegyek ha nem hogy közöljem vele?
2019. jan. 7. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagyis szeret, de ha nem nyitod szét a lábad x időn belül akkor vége, keres mást? Nekem ez kicsit furcsa. Az meg, hogy élni szeretnél... Ha találnál egy olyan srácot akivel maximális az összhang, mindenben passzoltok akkor együtt élnétek meg csomó élményt, inkább vágynál a közös programokra mint a külön töltött időre. Ez alatt persze nem azt értem, hogy sülve-főve együtt :)
2019. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mielőtt belekezdtek a dolgokba,ismerjétek meg egymást. Ha arra ,ha nem arra kellesz neki(csak) mindenképpen ismerjétek meg egymást! Ne egyből csapjatok bele a lecsóba..annak semmi értelme..ki kell tapintani kinek mi a jó (szó szerint néha oO)beszélgetni,együtt lenni..ki mit vár el stb..aztán finoman belekezdeni..ha még együtt sem vagytok,mert ezt szűrtem le akkor már eleve gond ha ez a téma(mondjuk írtad is)..vannak kapcsolatok ahol persze előbb a vonzalom alakul ki aztán a szerelem,de fordítva sűrűbb próbáld te is inkább az utóbbit erőltetni abból baj nem lesz..ha viszont azt érzed hogy csak néha kell valaki és neki is csak az kellene,megegyezés alapján kiélvezitek egymást néha aztán ennyi..testileg jobb lesz mindenkinek..aztán hátha haladtok a lelki dolgokkal is..bár az utóbbi nem lesz könnyű de ez már rajtatok múlik. Az elején tuti nehéz lesz..adhatsz egy esélyt neki..aztán hátha viszel mindent ;). De erre aludj még egyet :). Sok sikert! Ne hamarkodj el semmit. Remélem segítettem.
2019. jan. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!