Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindenem megvan az eletben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenem megvan az eletben megsem tudok boldog lenni mert a baratom elhagyott egy honapja es hatalmas ur van bennem. Mitcsinaljak? ~15eves lany

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért hagyott el? Mi az a minden? Nem hiszem, hogy mindened megvan, vagyis te azt hiszed hogy az a mindened de valójában azok csak tárgyak és hamis vágyak amik elvakítanak téged a valóban fontos dolgoktól, hogy értsd a dolgot , akarok kb 10 fajta gitárt és mind nagyon kéne de ha meglenne mind a 10 ugyanúgy ürességet éreznék, mivel csak azt hiszem hogy vágyok rájuk mivel annyira nagyon kiakarom tölteni az űrt valamivel, a legegyszerűbb ha kimész a szabadba és elkezdesz barátkozni és magad köré embereket gyűjteni :), akik segítenek meg támogatnak téged lelkileg, de akár kereshetsz valamilyen hobbit is, de akkor olyat válassz ami valóban érdekel :)

18f

2017. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, hogy vannak igaz barataim, csaladom aki szeret es minden megad es ugymond nepszeru is vagyok mert komolyan sportolok es vannak eredmenyeim csak ezt nem szeretnem reszletesein leirni hogy ne ismerjenek fel...es tudom hogy lehetne baratom is de nem tudok senki irant ugy erezni mert meg nem leptem tul es nemtudom hogy valaha tulfogok e...
2017. aug. 18. 16:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy olyan dolog, hogy tisztáznod érdemes önmagadban azt, hogy ha ő nem tudott téged értékelni, az nem a te gyengeséged úgymond. Tehát az önbecsülésedet semmiképp se kellene, hogy bántsa az ő döntése. Más meg majd tud értékelni. (persze őt meg majd te nem fogod jó eséllyel :) Az viszont már a te döntésed lesz.

Én nem szeretnék olyan embert, aki nem tud engem értékelni. Volt rá példa, hogy szerettem és életem legnagyobb ostobasága volt. Azóta is bánom, hogy rá pazaroltam el az időmet. Te legyél okosabb :)

2017. aug. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom!:)
2017. aug. 18. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!