Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Szóval egy elvesztett fogadásból 10 másodpercig kellett volna fognom a lány kezét, aki nekem tetszik, és ő észt sejti, de most pedig előre bocsánatot kértem és mondtam hogy miért teszem, de elrántotta a kezét,mondta, hogy ne. Megint bocsánatot kértem, és elmentem. Most ilyenkor ugrott minden ?

2019. jan. 9. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivan?😂😂😂
2019. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De már hányszor akarsz még bocsánatot kérni?:) Egyébként, ha tényleg tetszik neked; magyarázd el neki, hogy tényleg tetszik neked; és nem csak szórakozásból akartad tapicskolni. Mondjuk ezt valami cizelláltan kellene megfogalmazni; mert nehogy azt vegye le, hogy akkor csak tapicskolni akarod; mert akkor nem fogsz jól belőle kijönni.
2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Hogy azért jött föl a téma, a barátoddal, hogy fogadjatok, mert említetted neki, hogy tetszik ő neked (a csaj) , és akkor a barátod el kezdett vele heccelni, azzal a dologgal, hogy "Úgy sem mered megfogni a kezét , és ott hagyni 10 percig". És akkor te meg bizonyítani akartál neki, mert nehogy tutyimutyinak nézzen; de egyébként az érzéseid valósak irányába; és reméled, nem vágtad még el ezzel az esélyeidet nála teljesen. Már amennyiben egyáltalán voltak valós esélyek.
2019. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs rosszabb mint a semmiért bocsánatot kérni
2019. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul fogadta, de szerintem csak pont akkor rossz kedve volt...
2019. jan. 9. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
* S nem használni akartad, mint egy tárgyat, és te nagyra tartod, és értékeled, és tiszteled őt ----ezt nemtom ezek után elhiszi-e, hogy csak odanyúltál és megfogtad a kezét; úgyhogy lehet ezt a tisztelős részt, vagy talán ezt így mégse kellene annyira; de nemtom, csak próbálok írni tippeket, azt ahogy érzed, amit jónak érzel belőle a szívedben, azt használd.
2019. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. jan. 9. 22:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem megverted vagy fejbe rúgtad focilabdával és azé akarsz bocsájtást kérni. Most ez a kérdés ugye csak esti funból lett? Mond, hogy csak egy 12 éves vagy aki unatkozott, mert korán elzavarták az ágyába?
2019. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!