Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a pasim? (Probléma a kiegészítésnél)

Figyelt kérdés
Nos... 16 éves, szőke hajú, teltebb lány vagyok. Tudni kell rólam hogy önbizalom hiányos. Egyszer azt veszem észre, hogy egy fiú írt facen hogy lenne-e kedvem elmenni vele találkozni, sétálni, s kicsit beszélgetni. Igent mondtam. Jól elbeszélgettünk aztán ezek az alkalmak megsokszorozódtak. Totál egymásba zúgtunk. Mikor apumnál töltöttem egy hétvégét megkérdezte leszek-e a barátnője. Erre is igent mondtam. Minden nagyon jó volt. Kaptam tőle egy bombont és egy macit. Még mikor nem értem haza megkérdezte hogy neki vettem-e valamit. Nem mertem azt írni neki azt hogy nem így gyorsan vettem neki egy márkás öngyújtót. Sokat találkoztunk. Eljött a hónap forduló. Anyum előbb elaludt és így nem vette észre hogy itt aludt. Ekkor vesztettem el a szüzességemet is. Egyszer anyum azt a "törvényt" hozta hogy csak hétvégén jöhet. Akkor is az utolsó busszal haza. Sokszor megoldottuk hogy mégis itt aludhasson. Volt hogy kölcsön kért.. nem sokat 1500 forintot.. adtam neki... Majd megint kert 1000ret. Eljott a karacsony. Vettem neki 15000ft erteku ajandekot. En szinte nem kaptam semmit. Nem is ez a lenyeg. Egy bombont es egy tusfurdot s egy dezodort (egy dobozban volt) egyszer mikor elment visszarohant mint akit kergetnek hogy adjak mar neki 1000ret. Aztan egyre ritkabban irta hogy csok meg ilyenek. Aztan irta hogy fontos lenne neki feltolteni a telefonjat. Nem volz semennyi penzem. Szereztem, s feltoltottem neki. Meg se koszonte s irta hogy gondolkozott es igy neki nem jo hogy anyam nem fogadja el. En irtam neki sok mindeng es o meg annyit hogy igen nem oke meg ilyenek. Irtam neki hogy latom nem erdel hagylak szia. Elkoszont es letiltott engem, hugom, baratnom, anyum. Mindenkit aki hozzam kotheto. Ezek utan szerintetek megerne harcolni erte? Ha igen milyen modszerekkel? Minnel tobb velemenyre lennek kivancsi. Nagyon nagyon szeretem meg mindig es hianyzik. 19 éves..

2019. jan. 10. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerezd őt vissza,és legyél a pénztárcája...Nem veszed észre baxki? CSAK A PÉNZED KELL NEKI..😕
2019. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a szuzesseged és a pénzed kellett neki.
2019. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző válaszolók is írták, csak kihasznált. A pénzeden kívül, meg egy egyszeri kalandon kívül nem kellettél neki másra. Ne akard visszaszerezni.
2019. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de valószínű, hogy csak kihasznált tényleg. :(

De én megértem, hogy nem tudod könnyen elengedni és lezárni magadban ezt a dolgot. Ha neked az segítene elengedni, hogy személyesen tisztázod vele a problémákat, akkor írj neki valami olyan csatornán, ahol nem tiltott le (sms, e-mail), hogy szeretnéd visszaadni a macit vagy más ajándékot amit kaptál tőle és átbeszélni, hogy mi volt a baj. Ha korrekt, akkor belemegy és így talán te is könnyebben pontot teszel a végére, mint úgy, hogy írásban szakított és letiltott.

2019. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat egy jó nagy tapló volt, szerencse h szakitottatok. Gondolj bele h most is ott csungene a nyakadon penzt kérve. Sztem ezt a kapcsolatot nem is gondolta komolyan, csak egy kis kaland voltal.

Nagyon sajnalom h ezt at kellett élned

De nagy szívás

2019. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!