Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú haverjai figyelnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú haverjai figyelnek és mondogatnak ezt azt mikor ott vagyok, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, már egy ideje nézzük egymást. Észrevettem hogy a haverjai is felismernek és sokat néznek, sokszor felém fordulva. Előfordult már hogy a srác nevét kiabálták amikor megláttak, vagy elszórnak olyan random mondatokat ami rám vonatkozik (ezt biztosan állíthatom mert más lány nem volt rajtam kívül). Vagyis feltűnőek és nem tudom mit gondoljak mert nekem nagyon tetszik az a srác.

Jelentheti hogy tetszek neki és ezért cukkolják velem?



2019. jan. 11. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Jaj de gyerekes felfogásod van még, tipikus tini hóbort! Majd ki növöd!
2019. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért is?
2019. jan. 11. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez tényleg tipikus tinis dolog, de nem tudom miért baj ez, hát életkori sajátosság. ;) lehet hogy a fiút cukkolják a haverjai miattad. Esetleg említette hogy tetszel neki, vagy csak szimplán feltűnően bámultad és a srácoknak leesett hogy akarsz valamit a haverjuktól.
2019. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Égetik, mint anno mi is az egyik tagot. Szegényt, hogy égettük😂
2019. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Onyx123 ***** válasza:
Newcity más dolgod nincs hogy mindenki kérdése alá írsz valamit? mindenhol a neved látom :)
2019. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Oszt ez most baj? Kötekedni akarsz vagy mi? Itten nem mernél😀

Am nyugalom csak most jó kedvem van oszt gyüttem válaszolgatni hülye kérdésekre.

2019. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki, elmondta a haverjainak, es ezert csinaljak :) Tapasztalatbol mondom, ez jo jel!
2019. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehetséges, hogy a srác haverjai tudják hogy neked bejön, és ezért cinkelik a srácot veled mert gáznak tartanak téged.
2019. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ajaj, kaptam hideget-meleget :D Hát mindegy, majd kiderül mi a helyzet, vagyis remélem.
2019. jan. 13. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!