Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, kezdjek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, kezdjek el aggódni? Ez normális ez az én koromban?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, fél év és lassan 21. Az életem nagyon esemény dúsan telt, onnantól kezdve hogy tinédzserkoromban külföldre költöztünk. Több éve már egy adott országban élek a családommal a helyzetet elfogadtam még régen,még ha nehezen is ment. A probléma az, hogy nagyon megváltoztatott ez az egész szituáció. Más lettem, de nem éppen pozitív irányban. Borzasztóan nehezen ismerkedek ami már odáig fajult, hogy semmilyen, a szó szoros értelmében semmilyen kapcsolatom nem volt még férfival. Természetesen vágyok rá, mint mindenki más, áll szent lennék ha mást mondanék. De egyszerűen nem jön össze. Kezdjek aggóni hogy valami nem stimmel velem? 20/L Normális hogy még csak egy, csók se csattant el soha életemben?

#szerelem #20 L
2019. jan. 12. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél be 2 db xanaxot, majd igyál rá egy felest és elmúlik minden aggódásod😀
2019. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D lehet hogy megfogadom
2019. jan. 12. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg ne csináld, mert engem visznek börtönbe, ha meghalsz😀

Attól, hogy leírok vmit amit anno kipróbáltam neked nem kell😀

2019. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt hittem mindketten iróniát használtunk :D nem szorongásos gondjaim vannak, egyszerűen nem jön össze, akármit teszek,akármi történik valahogy úgy jövök ki a dologból hogy nem is szeretne ismerkedni velem senki,,de azért köszönöm hogy feldobtad az estém :D
2019. jan. 12. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj én is húsz multam és még semmi komoly nem votl ilyen téren.

Siettetni nem kell a dolgokat szerintem , ha ragörcsölsz meg rosszabb lesz.

Csak lazán.

2019. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Énis azt hittem, de aztán haverom beadta😀

Zsa detox hajnal 3kor😀

2019. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem, utólag is. :D
2019. jan. 12. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehéz a borsodi drogosok élete😀
2019. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!