Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális? Vagy már tul megy néhány határon?

Figyelt kérdés

A barátnőm(16 éves) nagyon féltékeny típus és egyre úgyérzem egyre jobban.

Nem hagyhatom elöl a telefonom mert megnéz mindent amit csak tud rajta.

A választott szakmám miatt többségébe lány suliba járok, és az osztály 90% lány.

Rájuk nagyon féltékeny, folyton fotókat kér hogy kik ülnek körülöttem, es hogy ki mellettem(pedig szinte mindig a haverom mellett ulok)

Tudni illik még elötte 2 osztalytarsammal kavartam de az nem volt komoly és nem is beszélek velük, sőt par lany van szinte akivel neha beszelek.

Nagyon szeretjük egymást én is féltékeny vagyok néha de abszolult nem vagyok féltékeny típus.



De például őt minden zavarja..

Ha beszélek valamit valakivel(lánnyal természetesen) rögtön kiváncsi rá..

Meg ha látja hogy mondjuk megölel az egyik osztálytársam (köszönés céjából..) akkor jön egy kis 5 perc.. Hogy mekkora utszéli mind meg ilyenek..

Tudni kell hogy nemkicsit önbizalom hiányos de próbálok neki segíteni (eggyütt edzünk, fogyózunk stb..)

Szerintetek?

18f



2019. jan. 8. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem dobd!
2019. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
87%
Nem normális. Minden határon túl megy. Szerintem ha jót akarsz magadnak, akkor szakíts minél hamarabb! Ez nem normális viselkedés!
2019. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretjük egymást nem tudnám megtenni..

Megpróbálom megbeszélni vele..

Meg igazából az is a baja hogy én "egésznap" lányokkal vagyok ő neki meg (szegény) alig van fiú ismerőse.. Szóval nem is tudom.. Talán "irigy"?

De mindenesetre beszélek szeirntem vele ezekről a dolgokról hátha segít..

2019. jan. 8. 14:28
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Remélem felnőttként rá fogsz jönni, hogy a féltékenység az egyik legkárosabb dolog egy kapcsolatban és egyáltalán nincs helye egy jó kapcsolatban. Ez a lány minden határon túlmegy, te pedig azzal, hogy behódolsz neki (küldesz fotót amikor kéri, megengeded, hogy belenézzen a telefonodba) csak azt erősíted meg benne, hogy helyes a viselkedése, már rég meg kellett volna húznod a határokat. Nem igazán értem mit tudsz egy ilyenen szeretni, de igazából lényegtelen, van az a pont, amikor az érzelmeket félre kell tenni.
2019. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A "behodolasnak" egyetlen oka van.. Megpedig hogy ez az első rendes kapcsolatom és emiatt nagyon is ragaszkodok hozzá és nem tudok reálisan gondolkodni amikor kéne..
2019. jan. 8. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Èn is,ilyen fèltèkeny vagyok.

Nagyon szeret!

2019. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nem normális, és túlmegy pár határon. Azzal együtt, az indok valószínűleg, hogy szeret, csak nem tudja hogy kell. Javallom beszélj vele, és egyezzetek meg, hogy fölösleges ez az egész féltékenyesdi, mert nem léptek félre (persze csak ha tényleg így van... ha nem, akkor ott más a baj)


Szóval, ez hosszú távon nagyon nem oké, de nem kell szó nélkül dobni. Viszont erősen ajánlott változni. Ha az nem megy, a te dolgod, hogy ezt elviseled-e.

2019. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
43%
Előző vagyok: és azt se szabad elfelejteni, hogy sokéves kapcsolatokban is előbukkan az indokolatlan féltékenység bizonyos helyzetekben (tapasztalat), szóval nem az a cél, hogy maradéktalanul kiírtsd, mert ez egy emberi tulajdonság és mindig ott lesz, de ésszerű mértékre csökkenteni, meg kordában tartani azért fontos.
2019. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj én is 16 éves vagyok és lány .

Vannak fiu osztálytársaim akikkel jóban vagyok ,de nem szoktam őket megölelni koszoneskepp.

Lehet a barátnődnek ez szokatlan ,mert ő ilyet nem csinál ,neki ez nem megszokott dolog....


Valószínű azért kíváncsi ,hogy mit beszélsz a lányokkal ,mert azt hiszi velük jobb/viccesebb beszélgetést folytatsz és az önbizalom hiányából kiindulva azt hiszi nem elég jó neked .....


A fotó kérés viszont para kicsit ,ilyenkor mindig kérj te is egy fotót és egy idő után talán így leszokik róla ,vagy nem tudom .

Ez a fotós talán a határt feszelyezi hacsak nem 2-3hetente 1fotot ker ,mert akkor annyira nem gáz.


A telefonod kodold le és ne mondd meg neki a kódot ,amit lehet bunkóság akkor tart majd ,de....

Vagy ez egy kicsit gyerekes lesz ,de: csináld mindig ugyanazt ,amit ő ,játszd el hogy nagyon féltékeny vagy ,mint ő ,akkor talán kicsit magára ismer .


Kedves tőled ,hogy segítesz neki .

Az önbizalom hiánya miatt van ,hogy nem érzi magát elég jónak .

vagy csak nem bízik benned annyira....esetleg adtál okot arra hogy ne bízzon benned ?


Többet nem tudok ,max ha valami van még írhatsz nyugodtan .Annyira sok tanácsot nem tudok adni ,mert én nem vagyok féltékeny típus (bár fiúm még nem volt,de szerintem tényleg nem vagyok az ),így nehéz átlátni a dolgokat ,meg hát te ismered őt ....


16/L

2019. jan. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az a helyzet haver,hogy 2 oldalú a szitu.Egyrészt a csajod tényleg szeret ha féltékenykedik,néha azért kell is.

Másrészt ha túlzásba viszi akkor konfliktusok is kialakulhatnak.Szóval az hogy a csajod féltekeny az jó is meg rossz is.Deviszont,ha szereted őt akkor hagyd meg őt.

2019. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!