Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok csinalni ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyadhahjd kérdése:

Mit tudok csinalni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van 3 lany akivel beszelek. Mind a 3 gyonyoru ez nem kerdes. Ugy erzem hogy szerelmes lettem az egyik lanyba de mit ad az elet pont abba aki a bonyolult es fogalmam sincs hogy mit erez. Alapvetoen ha tetszik egy lany akkor azt az elso adando alkalommal le kapom de vele mar nagyon sokszor taliztam es nem akarom mert ha o nem ugy erez mint en akkor valoszinu hogy tobbet nem igazan beszelnenk. Valaszokat elore is koszonom. Trollok/ON 17F
2019. jan. 14. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha őt nem kapod le először , akkor valószínűleg tudatt alatt is tiszteled, érzed hogy ő más.

Szerintem csak vele foglalkozz.

2019. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hanyagold a másik két lányt,éreztesd vele,hogy fontos számodra,de túlzásba ne vidd.Mióta beszélgettek?Tehetsz figyelmes megjegyzéseket,illetve kétértelműeket is,amik elgondolkodtatják,hogy most ugyan rá értetted vagy sem..
2019. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Tegnap sokat gondolkodtam ezen es a masik 2-nek elmondtam hogy ezt ne folytassuk. Persze meg sertodtek de igy lesz a legjobb :)
2019. jan. 15. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!