Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már régóta tetszik nekem. Van barátnője, de az utóbbi időben elég sok időt töltöttünk együtt, pl.: elhívott kávézni, érdeklődik, hogy mi van velem meg hasonlók. Nem akarok nagyon reménykedni, mert félek, hogy sírás lesz a vége, de nem tudom, hogy mi van.

2019. jan. 14. 21:18
 1/4 anonim válasza:
100%

Jobb, ha már az elején rákérdezel arra, hogy "amúgy a barátnőd örül annak, hogy néha együtt töltünk egy kis időt?"

Legyél mindig talpraesett csajszi és nem lesz baj. Nem fogsz sírni, hisz nincs miért. Az elején jobb, ha ezt tisztázzátok elkerülhető vele az, amit nem szeretnél.

2019. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelenthet. Hogy mit, azt majd idővel ketten kitisztázzátok. 50:50 %
2019. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szerintem hasonlo cipoben jartam enis nemregiben.

Volt egy fiu osztalytarsam egyre jobban megkedveltem az evek alatt neha o is adott "felrevezeto" jeleket szamomra. Pl olelgetett, bokolgatott, jofej volt,erdeklodo, voltunk moziba meg mindenfele stb...szuleim es barataim is mondtak h biztos tetszem neki de sose akartam elhinni nem akartam ebbe beleboditani magam...

Kesobb voltunk meg kirandulni meg hasonlok jol ereztuk magunk a kezek is megfogta egyszer adott siman szajrapuszit is.

Ez volt az elso mindkettonknek.

Osztalytarsaink azt hittek egyutt vagyunk de nem voltunk egyutt pedig.

Lenyegeben szep lassan csak alakultak a dolgok de tudtam h o nem szeret engem ugy sak mint barat. De egyszer betelt a pohar es mondtam h akkor vagy legyen valami probaljuk meg vagy semmi mert en ezt igy nem folytatom....

Aztan mondta h akkor probaljuk meg. De igazabol ekkor sem volt ugy szerelmes belem csak par honappal kesobb kezdett nala alakulni a dolog.

Ez colt ugy ket eve.

Azota is egyutt vagyunk szeretjuk imadjuk egymast 😊 remelem segithettem.

Enis vegig azt hittem remenytelen. Beszeltuk kesobb h o volt ugy h erettsegi utan inkabb szakitsunk de addigra nagyon megkedvelt es egy hullamhosszon lettunk meg minden. Sok sikert neked is.

2019. jan. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolsónak lehet h jól sült el a dolog de könyörgöm ennek a srácnak barátnője van

Lehet h csak magát akarja szórakoztatni h sikerült becserkeszine egy csajt

És ha esetleg otthagyja a barátnőjét, gondolod veled ugyanezt nem fogja megtenni?

2019. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!