Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Számotokra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen lányok vannak előnyben és melyeket tartátok szebbnek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Számotokra fontos, h egy lány természetesen szép legyen vagy inkább fesse magát? Én úgy gondolom semmi értelme a festésnek, ettől nem lesznek szebbek, sőt álar alá rejtik a valódi szépségüket.

2019. jan. 25. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Természetes lányok a legjobbak😍
2019. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelműen a természetes vagy minimális smink. Nem értem, hiszen vannak olyan lányok akik tök feleslegesen szarrásminkelik magukat... undorító

17/f

2019. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tök felesleges, semmi értelem nincs benne. Nem értem miért nem képesek szépnek látni magunkat. A média meg a sok fos behouta a köztudatba, h minél több rajtad a vakolat meg ez ilyen olyan biszbadz annál szebb vsgy. Kur*ara semmi szép nincs abban ha egy nő tele van vakolattal, ilyen hosszú a szemöldököm, ilyen a körmöm, fúj
2019. jan. 25. 15:30
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Én csak a szemhéj púdert és korrektort használok, meg néha egy kis highlightert és pirosítót is, persze ezeket csak akkor ha épp olyan kedvem van, h kicsit többet sminkeljek :)

L

2019. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
A természetesség a nyerő
2019. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%

Már hogy a viharba ne lennének tőle szebbek?:D ez a smink lényege csak tudni kéne használni.


Egybk én azt szeretem ha mindkét állapotban szépek.

2019. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Jó hat kerlek az alapozó a ragyas pofára mindenképp kell hiába természetes v sem mert borzalmas egy gyulladt arc

16/L

2019. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Itt meg mindenki azt mondja nem kell smink. Persze ahhoz képest az összes fiúnak az kell a ki van vakolva ki van rakva mindene.Iszik bulizik és részeg.

Természet lány (18)

2019. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak a fiúkat kérdeztem. Persze, h véded a sminkes fejed
2019. jan. 25. 19:57
 10/18 anonim válasza:
76%
Számomra nagyon fontos, hogy művelt és okos legyen. A külsőt nézem másodjára. Először a belsőt.
2019. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!