Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan barátkozzak össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak össze vele? Vagy hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány az iskolába aki nagyon tetszik nekem már vagy 3-4 hónapja,mind ketten lányok vagyunk.Ő 2 évvel fiatalabb nálam.

Elején mikor megtetszett akkor még nem tudtam,hogy hányadikas meg,hogy melyik osztályba jár és később kiderítettem,hogy ugyanannak tanul aminek én is és van 2 közös barátunk.

Élősszőr rá írtam,hogy hol vette az xy cuccát? Ő egyből válaszolt utána beszélgettünk a suliról is és folyton vissza is írt,aztán ez a beszélgetés megszakadt,alig írt(kb. 1 napot dumáltunk:D)Majd sokszor nézett ő a suliba de sokszor volt,hogy észre sem vett:( én nekem meg nincs önbizalmam és folyton úgy csináltam mintha észre sem vettem volna.DE tegnap előtt a közös barátunk által együtt mentünk ki a buszmegállóba és együtt is vártuk a buszt ő egy két dolgot kérdezgetett a tetoválásaimról/piercingeimről meg még kérdezte,hogy cigizek-e,de a tekintetén nem tűnt,úgy mintha érdekelném:D Azt ennyi volt a beszélgetés.:DD Én szerintem a lányokat is szeretni,mert eléggé olyan a stílusa meg instagramon meleg párokat lájkolgat.De ő neki van vagy 30 fiú/lány barátja nekem meg kb. van 1,tök népszerű lány és bárkit megkaphat.Hogyan kerülhetnék még jobban a közelébe?Szerintetek kedvelhet engem?

(Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett)

Én 17/L Ő 15/L



2019. jan. 31. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neki nem jönnek be a lányok akkor nem sok esélyed van.
2019. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De bejönnek neki
2019. febr. 1. 17:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor nincs probléma, csináld.
2019. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó,de hogyan?
2019. febr. 1. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mond el neki az igazat. Legrossszabb esetben elküld a csába
2019. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljatok valami közös programot szervezni, menjetek vásárolni, sütizni, mozizni, aztán hátha kialakul valami. Sok sikert!
2019. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne feszengj ennyit rajta.. ne stresszelj ra.. menj oda es beszelges vele lazan... en tuti megkerdeznsm h vonzodik e a lanyokhoz es utana beszelgetes utan elgondolkoznek a tobbirol... meg hivd el pl setalni
2019. febr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!